reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

1400 TL Çay Şeker Ödeneği Olsun!

7 Eylül 2023, Perşembe, 9:27 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneğinin 1400 TL olmasına tepki göstererek, “Öğretmenlerimiz, 1400 TL ile şu ekonomik koşullarda yeni öğretim yılı için nasıl bir hazırlık yapacak düşünülmüyor anlaşılan!” dedi.   Öğretim Yılına Hazırlık ödeneğinin 1 asgari ücret seviyesinde ve tüm eğitim çalışanlarına verilmesinin son derece makul ve gerçekçi bir beklenti olduğunu kaydeden Genel […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneğinin 1400 TL olmasına tepki göstererek, “Öğretmenlerimiz, 1400 TL ile şu ekonomik koşullarda yeni öğretim yılı için nasıl bir hazırlık yapacak düşünülmüyor anlaşılan!” dedi.

 

Öğretim Yılına Hazırlık ödeneğinin 1 asgari ücret seviyesinde ve tüm eğitim çalışanlarına verilmesinin son derece makul ve gerçekçi bir beklenti olduğunu kaydeden Genel Başkan açıklamasında şunları söyledi:

“Her sene başında öğretmenlerimize verilen Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği (Sözde yetkili sendikanın altına imza attığı mutabakat gereği) bu yıl 1400 TL olarak belirlendi. Komik ve ayıplı bir durum! Öğretmenlerimiz, 1400 TL ile şu ekonomik koşullarda yeni öğretim yılı için nasıl bir hazırlık yapacak düşünülmüyor anlaşılan! Oysa ki, Türk Eğitim Sen olarak teklifimizi Toplu Sözleşme masasına da taşımıştık: Öğretim Yılına Hazırlık ödeneği 1 ASGARİ ÜCRET seviyesinde ve tüm eğitim çalışanlarına verilsin! Son derece makul ve gerçekçi bir beklenti değil mi? Eğer bu konuda hakkaniyetli bir düzenleme yapılmayacaksa o halde bu ödemenin adı ÇAY ŞEKER ÖDENEĞİ OLSUN. Çünkü 1400 TL ile ancak yıllık çay şeker ihtiyacı karşılanabilir.” dedi

YORUM YAZ2 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.