reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

15 Temmuz, Asil Türk Milletinin Hain Darbe Kalkışmasını Kahramanca Geri Püskürttüğü Kutlu Gündür.

17 Temmuz 2023, Pazartesi, 9:21 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Genel Başkan Geylan, “O unutulmaz tarihi gecede vatan, millet, bayrak için sağına soluna bakmadan fedakârca, kahramanca can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor; gazilerimize en derin saygılarımızı sunuyor, milletimizinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü canı […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Genel Başkan Geylan, “O unutulmaz tarihi gecede vatan, millet, bayrak için sağına soluna bakmadan fedakârca, kahramanca can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor; gazilerimize en derin saygılarımızı sunuyor, milletimizinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü canı gönülden kutluyorum.” dedi.

Genel Başkan Geylan açıklamasında şunları kaydetti:

“İçimize sızmış hainler, binlerce insanımız üzerinden inanç hırsızlığı yaparak, gerek kamuyu, gerekse sosyal yaşamın her alanını sarmıştı. Dış güçlerin yapamadığı yıkımı, içeriden yapmaya istekli olan hainler, kaos ortamı oluşturarak devletimizi çökertmeye ant içmişler; hukuku, güvenliği, adaleti yok saymak isteyerek, entrikalar üzerinden ülkemizi parçalamaya çalışmışlardır. Öyle ki; eşsiz Türk tarihimiz birçok ihaneti, saldırıyı, kumpası gördü ancak böylesi bir hainliğe az denk gelmiştir.

Yüzlerce yıldır üzerinde güvenle yaşadığımız eşsiz coğrafyamızda yüce Türk milleti binlerce husumeti defetmiş, başımıza her türlü bela örülmek istense de ‘ya İstiklal ya ölüm’ anlayışıyla büyük zaferler kazanmayı başarmıştır. Tarihin her döneminde sayısız övüncün sahibi olan Türk milleti, 15 Temmuz 2016’da bir kez daha mazlum milletlere ve emperyalizmin hedefindeki ülkelere emsal teşkil edecek şerefli bir kıyamın asil tablosu olmuştur.

Fetö tarafından TBMM binası defalarca bombalanmış, ülkemizin güvenliği önemli olan kritik noktalar hainler tarafından kurşun yağmuruna tutulmuştur. Özel Hareket Başkanlığımız, Emniyet Müdürlüğümüz, Genelkurmay Başkanlığımız, Milli İstihbarat Teşkilatımız bombaların hedefi olmuştur.Sinsi planlarını bir gecede hayata geçirmeye çalışan hainlerin hesaba katmadığı ise Türk milletinin korkusuzluğu, yiğitliği, bağımsızlığa ve demokrasiye düşkünlüğü olmuştur.

15 Temmuz gecesi can veren 251 yiğide ve canını adayan binlerce gazimize hürmet ve saygıyla selam olsun. Tarih, varlığını milletin varlığına adayan, ülkenin selameti için devletin yanında saf tutan cesaret timsali yiğitleri unutmayacaktır.

Yaşananlardan ders alınması ise çok önemlidir. Bu ihanet kalkışması bir kez daha göstermiştir ki; devlet yapılanmasında liyakat ve ehliyet olmadığında yaşadığımız topraklar dahi bir anda elimizden gidebilir. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte yapılması gereken tüm kurumların liyakat, ehliyet ve adalet temelinde oluşturulmasıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, 15 temmuz şehitlerimizi, Türk milletinin kaderini değiştiren tüm kahraman vatan evlatlarını minnet, saygı ve dualarla anıyoruz.

Ve herkes emin olsun ki,

Türk Eğitim-Sen olarak devletimizin her türlü teröre karşı yürüttüğü asil, kararlı ve azimli mücadeleyi samimiyetle, yürekten, ama demeden destekliyoruz.

Allah birliğimizi, dirliğimizi korusun.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 12

Henüz yorum yapılmamış.