reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

2. Kez Sınava Dayalı Md. ve Md. Yard. Görevlendirmesi

21 Eylül 2016, Çarşamba, 9:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
2. KEZ SINAVA DAYALI MD. YRD. VE MD. BŞYRD. GÖREVLENDİRMESİ YAPILMALIDIR Bilindiği üzere, MEB tarafından eğitim kurumlarında münhal bulunan müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı kadrolarına yazılı sınav sonucuna göre görevlendirme işlemleri gerçekleştirilmiştir. Ancak halen müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumları bulunmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olan ve bu süreçte görevlendirmesi yapılmayan müdür yardımcısı […]

2. KEZ SINAVA DAYALI MD. YRD. VE MD. BŞYRD. GÖREVLENDİRMESİ YAPILMALIDIR

Bilindiği üzere, MEB tarafından eğitim kurumlarında münhal bulunan müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı kadrolarına yazılı sınav sonucuna göre görevlendirme işlemleri gerçekleştirilmiştir. Ancak halen müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumları bulunmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olan ve bu süreçte görevlendirmesi yapılmayan müdür yardımcısı ve müdür başyardımcısı adayları, ihtiyaç bulunan eğitim kurumlarına ikinci bir atama yapılması hususunda beklenti ve taleplerini Sendikamıza iletmektedirler.
Türk Eğitim Sen olarak sendikamıza gelen talepler doğrultusunda Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, halen boş bulunan müdür yardımcısı ve müdür başyardımcısı kadrolarına yazılı sınav sonucuna göre ikinci bir görevlendirme yapılması suretiyle eğitim kurumlarındaki yönetici ihtiyacının karşılanması hususunda talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 7 =

Henüz yorum yapılmamış.