reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

5 Nolu Şube İlçe Temsilciler Kurulu Toplantısı Yapıldı

21 Ekim 2014, Salı, 3:14 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 14 kişi okudu | 0 yorum
Şubemizin 2014/2015 Öğretim yılı sene başı İlçe Temsilciler Kurulu toplantısı 19.10.2014 günü Kamusen Genel Merkezi’nde yapıldı. Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Saat 11.00 de başlayan toplantıya Şube Başkanımız Sevgi Yalav ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Kadın Komisyonları başkanı ve üyeleri ve Yenimahalle Merkez, Ayaş, Beypazarı, Çamlıdere, […]

Şubemizin 2014/2015 Öğretim yılı sene başı İlçe Temsilciler Kurulu toplantısı 19.10.2014 günü Kamusen Genel Merkezi’nde yapıldı.

Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Saat 11.00 de başlayan toplantıya Şube Başkanımız Sevgi Yalav ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Kadın Komisyonları başkanı ve üyeleri ve Yenimahalle Merkez, Ayaş, Beypazarı, Çamlıdere, Güdül, Kazan, Kızılcahamam ve Nallıhan İlçe Temsilcilikleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Sevgi Yalav, Sendikacılık ve sendikal faaliyetler konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Genel Başkanımız tarafından önceki hafta yapılan Başkanlar Kurulunda alınan kararlardan bahisle, ülke sorunlarına da değinen Yalav, şubemizde yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerin planlanmasının gerektiğini söyledi.

Türkiye’nin gündeminin sık sık değiştiğini belirten Yalav, MEB yasa tasarısı, okul müdürlerinin görevden alınması, maaşlara zam yapılmaması gibi gündem konularının öğretmenler odasında değerlendirilmesinin yararlı olacağını; Milli birlik ve beraberliğin artırılmasına yönelik her türlü faaliyetleri destekleyeceklerini belirtti.

Sendikamızın gelişmesinde ilçe temsilciliklerinin çok önemli olduğunu, bu yıl daha fazla etkinlik yapılmasının gerektiğini söyleyen Sevgi Yalav, toplantının hayırlı olması dilekleriyle konuşmasına son verdi.

Şube Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Usta, Şahlanan Şahin, Arif Anık, Rıza Arslan, Sedat Kılıç ve Yusuf Parlak, denetleme kurulu başkanı Cesur Gezer ve kadın komisyonları başkanı Berrin Koç, kendi alanlarıyla ilgili bilgilendirmede bulundular.

Yönetim Kurulu Üyeliğinden ayrılan Rafet Öztürk’ün çalışmalarına teşekkür edilerek, yeni üye Yusuf Parlak’a hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Toplantının ikinci bölümünde Ayaş İlçe Temsilcimiz İlker Evren Güdül İlçe Temsilcimiz Ferruh Çakır Nallıhan İlçe Temsilcimiz Hüsnü Oran, Kızılcahamam İlçe Temsilcimiz Osman Gökalp, Kazan İlçe Temsilcimiz Nurullah Erdoğan ve Yenimahalle İlçe Temsilcimiz Muammer Soylu ilçelerde yapılan ve yapılması istenen faaliyetler hakkında konuşma yaptılar.

Ayaş ÇPL müdürü Ayhan Önal ise okul müdürlerine yapılan haksızların her zaman karşısında olduklarını, birlikte hareket etmenin öneminden bahsetti.

Dilek ve temenniler sonucunda toplantımız sona erdi.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.