reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

AGORAFOBİ

16 Kasım 2017, Perşembe, 3:02 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, basında yer alan 215 bin bylock kullanıcısının daha tespit edildiğine yönelik haberlerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Koncuk, “ne kadar bylockçunun gerçek bylockçu olup olmadığını hala çözememişken, 215 bin bylockçunun daha tespit edilmiş olması kaygı verici bir durum olsa gerek.” dedi. Genel Başkan değerlendirmesinde şu ifadelere yer […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, basında yer alan 215 bin bylock kullanıcısının daha tespit edildiğine yönelik haberlerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Koncuk, “ne kadar bylockçunun gerçek bylockçu olup olmadığını hala çözememişken, 215 bin bylockçunun daha tespit edilmiş olması kaygı verici bir durum olsa gerek.” dedi.

Genel Başkan değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

“Geçenlerde bir film izledim adı Agorafobi, anlamı geniş ama kaba tabiri ile “dışarı çıkma korkusu “Aslında, takıntılarımız, korkularımızla mücadele edilebileceğini anlatan güzel bir film.

Basında çıkan 215 bin bylockçu daha tespit edildi haberini okuyunca aklıma bu film geldi. Mevcut bilmem ne kadar bylockçunun gerçek bylockçu olup olmadığını hala çözememişken, 215 bin bylockçunun daha tespit edilmiş olması kaygı verici bir durum olsa gerek.

Bylock konusunda yapılan son araştırmalar işi iyice içinden çıkılmaz hale getirmişken, yahu bu 215 bin de nereden çıktı diye herhalde, aklı başında pek çok insan düşünmüştür. Anlaşılan bu bylock denilen sistemi kurgulayan fetöcüler tam da hedefine ulaşmak üzeredir. Fetönün kaos planı gerçekleşmektedir. Aslında bu işin içinden çıkmak hiç de zor değil, koy suçladığın adamın önüne, Bylockda ne konuştuğunu, ondan sonra ne yaparsan yap. Esasen, büyük ihtimalle planlanmış bir kumpasın içine sürükleniyoruz, dur diyen de yok.

Bundan sonra literatürümüze, agorafobinin yanı sıra, bankafobi, sendikafobi, okulfobi, gazetefobi, cemaatfobi, yeni korku alanları da girmiştir. Bir dönem bir salgın hastalık gibi bu ülkenin her hücresine girmiş, hatta desteklenmiş bu Fetö virüsü anlaşılan başımıza daha birçok belalar açacaktır.

Tüm bunlar aşılabilir, akıl, vicdan ve hukukun egemenliği ile. Korku ve saplantılarla hareket edildiği sürece, fetönün kaos planına bilerek ya da bilmeyerek hizmet edilmiş olunacaktır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 7

Henüz yorum yapılmamış.