reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Ankara’nın Başkent Oluşunun 92. Yıldönümü

13 Ekim 2015, Salı, 2:34 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un, Ankara’nın başkent oluşunun 92. Yıldönümüne ilişkin yapmış olduğu basın açıklamasıdır. Ankara’nın başkent oluşunun 92. Yıldönümünü kutluyoruz. İşgale, esarete başkaldırının merkezi olan güzel Ankara’mızın Cumhuriyetimize, o’nun değerlerine layık bir şehir olması ve devletimizle birlikte ilelebet payidar kalmasını temenni ediyoruz. Bu büyük milletin birlik ve beraberliğinin, özgürlük ve […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un, Ankara’nın başkent oluşunun 92. Yıldönümüne ilişkin yapmış olduğu basın açıklamasıdır.

Ankara’nın başkent oluşunun 92. Yıldönümünü kutluyoruz. İşgale, esarete başkaldırının merkezi olan güzel Ankara’mızın Cumhuriyetimize, o’nun değerlerine layık bir şehir olması ve devletimizle birlikte ilelebet payidar kalmasını temenni ediyoruz.

Bu büyük milletin birlik ve beraberliğinin, özgürlük ve bağımsızlığının, dostluk ve kardeşliğinin sembolü olan Ankara’mızın temsil ettiği değerler doğrultusunda kutlu yürüyüşünü sürdüreceğine yönelik inancımızı bir kez daha yineliyoruz.

Bu vesileyle, başkentimiz de geçtiğimiz günlerde meydana gelen elim terör saldırısını bir kez daha lanetlerken, ülkemiz üzerinde oynanan oyunların son bulmasını diliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ankara’nın başkent oluşunun yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Ankara’yı Türk milletinin yıkılmaz kalesi olarak başkent kılan tüm kahramanları sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

 

İsmail Koncuk

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen

Genel Başkanı

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.