reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ANKARA’NIN BAŞKENT OLUŞUNUN 95. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN.

13 Ekim 2018, Cumartesi, 4:04 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Ankara’nın Başkent oluşunun 95. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bundan 95 yıl önce 13 Ekim 1923’te Ankara BAŞKENT olarak ilan edildi. Ankara’nın başkent olarak ilanı; Anadolu’daki Türk varlığının DEVLET olarak ebediyen var olacağının cümle aleme ilanı, hürriyet ve istiklalin Türk milletinin karakteri olduğunun tarihe karşı haykırışıydı. Kurtuluş mücadelemizin […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Ankara’nın Başkent oluşunun 95. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bundan 95 yıl önce 13 Ekim 1923’te Ankara BAŞKENT olarak ilan edildi. Ankara’nın başkent olarak ilanı; Anadolu’daki Türk varlığının DEVLET olarak ebediyen var olacağının cümle aleme ilanı, hürriyet ve istiklalin Türk milletinin karakteri olduğunun tarihe karşı haykırışıydı.

Kurtuluş mücadelemizin kumandanı ve Devletimizin kurucusu büyük Atatürk’ü ve kahraman yol arkadaşlarını minnetle anıyorum. Onlar, imparatorluk bakiyesi üzerine yeni ve güçlü bir ülke inşa ettiler. İşte genç cumhuriyetin Başkenti Ankara, o yeni ülkenin bayrağı oldu. Ruhları şad olsun.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.