reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Artık Çivisini Çıkardınız!

23 Ekim 2023, Pazartesi, 9:59 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, Şaphane İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Halil Aktay’ın, kamu idaresinin haricinde STK başkanları ve milletvekilleri aracılığıyla göreve getirilmesine tepki gösterdi.   Üstelik bu durumun da  sıradan gösterilerek, arsızca kamuoyuna ifşa ediliyor olmasının da büyük bir çirkinlik olduğunu söyleyen Genel Başkan: “Her zaman söylüyoruz; bir kamu yöneticisi, sadece Devlete sadakat gösterir, […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, Şaphane İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Halil Aktay’ın, kamu idaresinin haricinde STK başkanları ve milletvekilleri aracılığıyla göreve getirilmesine tepki gösterdi.

 

Üstelik bu durumun da  sıradan gösterilerek, arsızca kamuoyuna ifşa ediliyor olmasının da büyük bir çirkinlik olduğunu söyleyen Genel Başkan: “Her zaman söylüyoruz; bir kamu yöneticisi, sadece Devlete sadakat gösterir, yalnızca Devlete minnet duyar. Devletten başka yapılara sadakat ve minnet besleyenler, Devletin memuru değildir! Hele ki, bir ilçe müdürü görevlendirmesinin, kamu idaresinin haricindeki süreçlerle yürütülüyor olması ve daha da acısı bunun o derece sıradan görülerek arsızca kamuoyuna ifşa ediliyor olması ne büyük çirkinliktir!” dedi.

YORUM YAZ7 + = 14

Henüz yorum yapılmamış.