reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Başımız Sağolsun.

13 Eylül 2023, Çarşamba, 10:05 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan, bir süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek,  vefat etti. Şahindoğan’ın cenazesi  yarın öğle namazını takiben Kırıkkale Keskin’de defnedilecektir. Sendikamıza ve eğitim camiasına büyük katkıları olan Şahindoğan’ın vefatı tüm eğitim çalışanlarını yasa boğdu. Türk Eğitim-Sen olarak merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm eğitim camiasına başsağlığı […]

Türk Eğitim-Sen önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan, bir süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek,  vefat etti. Şahindoğan’ın cenazesi  yarın öğle namazını takiben Kırıkkale Keskin’de defnedilecektir.

Sendikamıza ve eğitim camiasına büyük katkıları olan Şahindoğan’ın vefatı tüm eğitim çalışanlarını yasa boğdu. Türk Eğitim-Sen olarak merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm eğitim camiasına başsağlığı diliyoruz.

Sendikamızın kurulduğu günden beri üye,Şube Başkan Yardımcısı,Şube Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şahindoğan evli ve 2 çocuk babası idi.

Şahindoğan’ın vefatından dolayı derin üzüntülerini ifade eden Genel Başkanımız Talip Geylan, “Bir önceki dönem Genel Başkan Yardımcımız, emektarımız, yol ve kader arkadaşımız Mehmet Yaşar Şahindoğan’ı kaybettik. Yaşar Başkanım bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Rabbim rahmetiyle kuşatsın. Bağımız sağolsun. Ailesine ve camiamıza sabırlar niyaz ediyorum. Cenazemiz yarın öğle namazını takiben Kırıkkale Keskin’de defnedilecektir.”dedi.

YORUM YAZ+ 9 = 11

Henüz yorum yapılmamış.