reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Başımız Sağolsun!

10 Ekim 2014, Cuma, 3:19 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
9 Ekim 2014 günü Bingöl’de düzenlenen hain pusuda şehit düşen İl Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Amasya Şube Başkanımız Şemsettin Dümen’in dayısının oğlu olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu’na Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı diliyoruz. Saldırıda yaralanan İl Emniyet Müdürü Atalay Ülker’e ve Uşak’ta görev yapan Türk Sağlık-Sen üyemiz Hüseyin Sunar’ın damadı olan […]

9 Ekim 2014 günü Bingöl’de düzenlenen hain pusuda şehit düşen İl Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Amasya Şube Başkanımız Şemsettin Dümen’in dayısının oğlu olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu’na Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı diliyoruz.

Saldırıda yaralanan İl Emniyet Müdürü Atalay Ülker’e ve Uşak’ta görev yapan Türk Sağlık-Sen üyemiz Hüseyin Sunar’ın damadı olan polis memuru Uğur Atlı’ya da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu alçakça saldırıyı nefretle lanetlerken, kardeş kavgaları çıkaran, sokakları savaş alanına çeviren; kan dökerek, can alarak ülkemizi bölmeyi amaçlayan hainlerin yakalanıp en ağır cezalara çarptırılması talebimizi bir kez daha yineliyoruz.

Sözde kardeşlik ve barışın tesis edileceği aldatmacasıyla her türlü ihanete sessiz kalan, terör örgütü ile pazarlık masasına oturulmasını, şehirlerde teröristlerin kimlik kontrolü yapmasını, vergi toplamasını, adeta bir korsan devlet gibi hareket etmesini sineye çeken; bebek katiline itibar ve inisiyatif kazandıran, teröristlerle kol kola giren ve bunları destekleyen kişi ve kurumları, verdikleri tavizlerin ülkeyi getirdiği durumu görerek, yaptıkları yanlıştan bir an önce dönmeye davet ediyoruz.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 6 = 10

Henüz yorum yapılmamış.