reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Bayrağımızı İndiren Hainleri Ankara’da Protesto Ettik

12 Haziran 2014, Perşembe, 9:16 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 8 kişi okudu | 0 yorum
  Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da bayrağımıza uzanan hain elleri, Türkiye Kamu-Sen olarak Türkav ile birlikte Ankara’da düzenlediğimiz eylemle protesto ettik. Genel Başkanımız İsmail Koncuk’un daha önce planlanan, Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği Toplantısı nedeniyle Kazakistan’da bulunduğu için katılamadığı eyleme, Konfederasyonumuzun genel merkez yöneticileri ve çok sayıda kamu görevlisi ile vatandaşlarımız katıldı. Eylemde bir konuşma yapan TÜRKAV […]

 

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da bayrağımıza uzanan hain elleri, Türkiye Kamu-Sen olarak Türkav ile birlikte Ankara’da düzenlediğimiz eylemle protesto ettik.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk’un daha önce planlanan, Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği Toplantısı nedeniyle Kazakistan’da bulunduğu için katılamadığı eyleme, Konfederasyonumuzun genel merkez yöneticileri ve çok sayıda kamu görevlisi ile vatandaşlarımız katıldı.

Eylemde bir konuşma yapan TÜRKAV Ankara Şube Başkanı Afşin Hatipoğlu, bayrağımızı indirenlere tepki göstererek, siyaset kurumunun üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini talep etti. “Biz ay yıldızlı al bayrağı çaput gibi yere atanların, milletin namusuna göz dikenlerin o direğin tepesindeyken alnın çatından vurulmasını istiyoruz.” Diyen Hatipoğlu, vatandaşlarımızı sağ duyuya davet eden hükümetin asıl, milli değerlerimizi ayaklar altına alan terör sevdalısı belediye başkanlarını, katil Apo’yu takdir eden valileri, sözde Kürdistan’ı tanıyan Bakanları hizaya getirmesi gerektiğini vurguladı.

Hatipoğlu konuşmasına şu ifadeleri kullanarak devam etti: “Yollarımız kazılıyor, askerimiz şehit ediliyor, birliğimizin simgesi, tarihimizin sembolü bayrağımız şerefsizce indiriliyor. Bizler Türk memurları olarak ülkemizde yaşanan bu ihanet sürecine isyan ediyoruz. Bugün bu meydana çıkmasaydık Devletimize bağlığımızı, milletimize olan aşkımızı sorgulayacaktık. Bu kutlu isyanımızda yanımızda Televizyon reklamlarında düşen bayrağı kaldırarak göndere çeken heyecanlı kitleleri, Mısır bayrakları ile meydanları dolduran ak yürekleri de görmek isterdik, ama onlar Türk’e düşman her rüzgârın önünde savruluyorlar. Hükümet seçimle işbaşına gelir ve bu halkın değerlerini temsil eder, yürütmenin başı olan bakanlar kurulu ve cumhurbaşkanı da ülke savunmasından hepimize karşı sorumludur. Biz anayasanın ve kanunların suçlulara karşı uygulanmasını istiyoruz. Biz ay yıldızlı al bayrağı çaput gibi yere atanların, milletin namusuna göz dikenlerin o direğin tepesindeyken alnın çatından vurulmasını istiyoruz. Siyaset kurumu üzerine düşen sorumluluğu almazsa bizler anayasanın verdiği tüm demokratik hakları her koşul altında ortaya koymaktan geri durmayacağız.”

Hatipoğlu’nun konuşması eyleme katılanlar tarafından terör örgütü aleyhine atılan sloganlarla sık sık kesildi. Ellerinde Türk Bayraklarıyla eyleme katılan vatandaşlar da yaşanan hain saldırıyı kınayan basın açıklamasına alkışlarla destek verdiler.

Açıklamanın ardından kalabalık grup, Kızılay Meydanında araç trafiğini kapatarak, hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu. Yoldan geçen vatandaşlar alkışlarla, araçlar da korna çalarak eyleme destek verdiler. Vatandaşlarımız ellerinde Türk bayraklarıyla Kızılay Meydanından Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı’na kadar sloganlar atarak, alkışlar eşliğinde yürüdüler.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 8

Henüz yorum yapılmamış.