reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

BELLETİCİLİK ÜCRETLERİ TEŞVİK EDİCİ OLACAK ŞEKİLDE YÜKSELTİLMELİDİR

18 Ocak 2018, Perşembe, 3:54 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Belletici öğretmenlik görevi niteliği itibariyle ağır bir görev olması ve yapılan işin zorluğu göz önüne alındığında; 4 saat ek ders ücreti ve yirmi dört saat görev yapılması halinde ilave 3 saat ek ders ücretinin teşvik edici bir ücret olmadığı, bu ücretin en az 6+4 olacak şekilde artırılması ve aylık olarak getirilen 48 saat sınırı da […]

Belletici öğretmenlik görevi niteliği itibariyle ağır bir görev olması ve yapılan işin zorluğu göz önüne alındığında; 4 saat ek ders ücreti ve yirmi dört saat görev yapılması halinde ilave 3 saat ek ders ücretinin teşvik edici bir ücret olmadığı, bu ücretin en az 6+4 olacak şekilde artırılması ve aylık olarak getirilen 48 saat sınırı da aynı oranda yükseltilmesi hususunda Sendikamıza talepler gelmektedir.

Türk Eğitim-Sen olarak; yapılacak mevzuat düzenlemesiyle belletici öğretmenlik görevi karşılığı ödenen ek ders ücretinin arttırılması ve buna bağlı olarak azami ek ders saati olarak düzenlenen 48 saatin de bununla orantılı olarak yükseltilmesi hususunda Milli Eğitim Bakanlığına yazılı başvuruda bulunduk.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ



6 + = 14

Henüz yorum yapılmamış.