reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

BİLGİ VERMEYEN MEB’E YARGIDAN BİR İHTAR DAHA…

20 Aralık 2017, Çarşamba, 11:35 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen olarak; 2015 yılında bilim ve sanat merkezlerine öğretmen seçme ve atama mülakatında mülakata katılan tüm adayların sayısı, isim listesi, ve sendikal bilgileri, mülakatta başarılı olan adayların sayısı, isim listesi, sendikal bilgileri ve puanları, mülakatta başarılı olmayan adayların sayısı, isim listesi, sendikal bilgileri ve puanlarının Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında tarafımıza verilmesi talebiyle yapmış […]

Türk Eğitim-Sen olarak; 2015 yılında bilim ve sanat merkezlerine öğretmen seçme ve atama mülakatında mülakata katılan tüm adayların sayısı, isim listesi, ve sendikal bilgileri, mülakatta başarılı olan adayların sayısı, isim listesi, sendikal bilgileri ve puanları, mülakatta başarılı olmayan adayların sayısı, isim listesi, sendikal bilgileri ve puanlarının Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında tarafımıza verilmesi talebiyle yapmış olduğumuz başvurunun reddine ilişkin işlemin iptali talebiyle açtığımız davada, Ankara 15. İdare Mahkemesi’nin 2016/1165 E., 2017/947 K. sayılı ve 30.03.2017 tarihli kararıyla davanın reddine karar verilmesi üzerine, yapmış olduğumuz istinaf başvurusu sonucunda, Ankara Bölge İdare Mahkemesi 12. İdari Dava Dairesi’nin 2017/1013 E., 2017/1081 K. sayılı ve 31.10.2017 tarihli kararında; söz konusu bilginin kamuoyunu ilgilendirmeyen ve sadece kendi personeli ile kurum içi uygulamalara ilişkin düzenlemeler hakkındaki bilgiler kapsamında olmadığı, temin edilmesinin ayrı ve özel bir çalışma, araştırma, inceleme ya da analiz gerektirmediği ve özel hayatın gizliliğine müdahale edilmesini gerektirecek türden olmadığı sonucuna varıldığından, 11.10.2015 tarihinde gerçekleştirilmiş olan bilim ve sanat merkezlerine öğretmen seçme ve atama mülakatına katılan öğretmenlerin sendikalara göre dağılımı hususunda istenen bilginin 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununun 7.maddesi uyarınca uygun bulunmamasına ilişkin işlemde hukuka uyarlık bulunmadığı belirtilerek, Ankara 15. İdare Mahkemesince verilen 30.03.2017 gün ve E:2016/1165, K:2017/947 sayılı kararının KALDIRILMASINA, dava konusu işlemin İPTALİNE, kesin olarak oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

Bölge idare Mahkemesi Kararı İçin Tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.