reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYINLANDI

27 Ocak 2018, Cumartesi, 3:23 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 25/01/2018 tarihinde 2018 yılı Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzunu yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruya göre, bilim ve sanat merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanması için öğretmen alımı yapılacağı bildirilerek öğretmen alımlarının yapılacağı süreç başvuru […]

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 25/01/2018 tarihinde 2018 yılı Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzunu yayımlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruya göre, bilim ve sanat merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanması için öğretmen alımı yapılacağı bildirilerek öğretmen alımlarının yapılacağı süreç başvuru şartlarına dair ve bilgiler verildi.

Bilim ve sanat merkezlerine öğretmen olarak atanabilmek için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar arasında; Başvuru tarihi itibarıyla öğretmenlikte adaylığı kalkmış olmak, öğretmen olarak görev yapmakta olduğu ilin bilim ve sanat merkezinde alanında kontenjan bulunması, 20.02.2014 tarihli ve 9 sayılı Kurul Kararı ile belirlenen Ek-1 Atama Yapılacak Alanlar Çizelgesi’nde yer alan bir alanda başvuru tarihi itibarıyla öğretmen olarak görev yapıyor olma yer almaktadır.

Başvuru işlemlerinde onay birimlerinin onay işlemini tamamlamalarından sonra atama takvimi doğrultusunda başvurular il öğretmen değerlendirme komisyonu tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Ek-2 Değerlendirme Kriterleri Formu çerçevesinde puanlama yapılacaktır. Sonrasında sözlü sınava hak kazanan adayların listesi Bakanlık tarafından yayımlanacaktır. Yazılı sınav yapılmayacak adaylar sadece sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınav; Bakanlıkça belirlenen bölge merkezlerinde, bölge sözlü sınav komisyonları tarafından yapılacaktır. Ek-3 Bilim Ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme Sözlü Sınav Değerlendirme Formu çerçevesinde puanlama yapılacaktır. Tercih yapmaya esas puanı 40 ve üzeri olan adaylar, atama döneminde görev yaptıkları ilde alanlarında kontenjan bulunan bilim ve sanat merkezlerini tercih edebilecektir.

 

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu´nu indirmek için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 12

Henüz yorum yapılmamış.