reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan’dan Konfederasyonumuza Ziyaret

15 Eylül 2023, Cuma, 10:23 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan konfederasyonumuzu ziyaret etti   Çalışma hayatı ve çözüm bekleyen sorunların değerlendirildiği ziyarette Bakan Işıkhan ile birlikte Çalışma Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik ve Çalışma Genel Müdürü Mehmet Baş’ta hazır bulundu. Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Türkiye Kamu Sen Başkanlar Kurulu, geride kalan toplu sözleşme […]

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan konfederasyonumuzu ziyaret etti

 

Çalışma hayatı ve çözüm bekleyen sorunların değerlendirildiği ziyarette Bakan Işıkhan ile birlikte Çalışma Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik ve Çalışma Genel Müdürü Mehmet Baş’ta hazır bulundu.

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Türkiye Kamu Sen Başkanlar Kurulu, geride kalan toplu sözleşme süreci ve acil çözüm bekleyen sorunlara ilişkin Bakan Işıkhan’la karşılıklı değerlendirmelerde bulundu.

ÖNDER KAHVECİ: SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİ NOKTASINDA ÇALIŞMA BAKANLIĞI İLE HER ZAMAN DİYALOG İÇİNDE OLACAĞIZ

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “Çalışma Bakanlığı ile var olan ilişkilerimizi bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de daha da geliştirerek karşılıklı diyalog içerisinde sürdürme amacındayız.

Kamu çalışanlarının sorunlarının çözümün noktasında sadece toplu sözleşme sürecinde değil her zaman ve her platformda Çalışma Bakanlığı ile diyalog içerisinde bulunmaktan memnuniyet duyacağız.

Konfederasyonumuz, çalışma hayatının her bir sorununu gündeme taşıma ve çözme çabası içindedir. Yardımcı hizmetliler, 3600 ek gösterge, vergi dilimleri, bayram ikramiyesi, tüm ek ödemelerin emekliliğe sayılması, kira, ulaşım, ısınma yardımı, 8 bin 77 TL’lik artışın emeklilerimize yansıtılması gibi birçok konu çözüm beklemektedir. Her bir başlıkta atılacak olumlu adımlar için katkı sağlamaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim.

Ayrıca, daha iyi bir çalışma yaşamı, daha sağlıklı bir örgütlenme ve toplu sözleşme düzeni için 657 Devlet Memurları Kanunu’nda ve 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nda yeni düzenlemelere ihtiyaç duyulduğu gerçeğinden yola çıkarak bu konularda çalışmalar yapacak, değişiklik önerilerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Çalışma Bakanlığı’ndan bu konudaki taleplerimizi gündemine almasını ve bu konularda bir reform yapılmasına öncülük etmesini beklemekteyiz.

Sayın Bakan’a nazik  ziyaretleri için Türkiye Kamu-Sen camiası adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

PROF. DR. VEDAT IŞIKHAN: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN BİRİKİM VE DENEYİMLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan ise, “7. Dönem toplu sözleşme sürecini henüz tamamladığımız şu günlerde çalışma yaşamının önemli aktörlerinden birisi olan Türkiye Kamu-Sen’i ziyaret ederek çalışma hayatına dair önemli değerlendirmelerde bulunduk.

Sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak kamu görevlilerinin sorunlarını çözmek adına tüm gayretimizle çaba göstereceğiz. Bu noktada Türkiye Kamu-Sen konfederasyonunun bilgi birikim ve katkılarını son derece önemsiyoruz. Bu deneyimlerin çözüm bekleyen sorunların sonuca ulaştırılması noktasında ciddi katkılar sağlayacağına inancımız sonsuzdur. ” dedi.

YORUM YAZ2 + 8 =

Henüz yorum yapılmamış.