reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILDIRIM KAYA TÜRK EĞİTİM-SEN’İ ZİYARET ETTİ”

17 Ağustos 2018, Cuma, 9:29 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi ve CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Genel Başkanımız Talip Geylan’ı ziyaret etti. KAYA: ÖĞRETMEN MİLLETVEKİLLERİ İLE BAKAN BİRARAYA GELMELİDİR. Ziyarette yaptığı konuşmada “Türk Eğitim Sen’in eğitim hayatına katkıları göz ardı edilemez.” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya […]

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi ve CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Genel Başkanımız Talip Geylan’ı ziyaret etti.

KAYA: ÖĞRETMEN MİLLETVEKİLLERİ İLE BAKAN BİRARAYA GELMELİDİR.

Ziyarette yaptığı konuşmada “Türk Eğitim Sen’in eğitim hayatına katkıları göz ardı edilemez.” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya “Biz meseleye politik olarak bakmıyoruz. Bizim gözümüzde Türk Eğitim Sen, eğitim çalışanlarının itibar ettiği etkili, önemli ve güçlü sendikalardan birisidir. Ehliyetin ve liyakatin önemine vurgu yapan sendikaların başında gelmektedir. CHP olarak tüm sendikalarla istişarelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz, bu çerçevede Türk Eğitim Sen o ile de görüşmelerimiz ve istişarelerimiz bundan sonra da devam edecektir. Okullar açılmadan önce Milli Eğitimin temel sorunları ve çözüm önerileri hakkında bir çalışma yapmak istiyoruz ve bu konuda da işin mutfağında olan sizlerden destek bekliyoruz. Eğitime katkılarından dolayı Türk Eğitim Sen’e teşekkür ediyorum. Burada olmaktan duyduğumuz memnuniyeti de bir kez daha ifade ediyorum.” dedi.

GEYLAN: “TÜRK EĞİTİM-SEN’İN BİRİKİM, TECRÜBE VE DONANIMI BU ANLAMDA TÜM PAYDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEDİR.”

Ziyaretinden dolayı Kaya’ya teşekkür eden Genel Başkan Talip Geylan, “24 Haziran seçimleri sonrasında Türkiye’de yeni bir dönem başladı ve umuyoruz ki, bu yeni dönemin ruhuna uygun şekilde yeni bir yönetim anlayışı kamunun her alanında tesis edilir, daha önce yapılan hatalar tekrar edilmez ve toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışla yola devam edilir. Bu yürekten temenni ediyoruz. Çünkü bu ülke artık ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan çok yoruldu. Özellikle çalışma hayatında muhatap olunan ayrıştırmacı tutumların artık taşınamaz noktaya geldiğini, ülkemizin artık bu bölünmüşlüğü kaldıramayacağını herkes görmelidir. Umuyoruz ki; liyakat, kabiliyet, bilgi, donanım artık kamuda her alanda bir anlam ifade etmelidir. Bizim derdimiz bağcıyı dövmek değil üzüm yemektir. Adil bir yönetim bizim en başta gelen önceliğimizdir.”dedi.

Geylan, “Türk Eğitim Sen olarak özellikle TBMM Milli Eğitim Komisyonu üyeleriyle her zaman sıkı bir iş birliği içinde olduk. İnanıyoruz ki, siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, eğitimimizin geleceği için ortaya konulacak her türlü faydalı gayretin destekçisi olmaya hazırız. Sendika olarak eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümü ve beklentilerin karşılanması amacında samimiyetle emek ortaya koyan girişime katkı sunmaya hazırız. Türk Eğitim-Sen’in birikim, tecrübe ve donanımı bu anlamda tüm paydaşlarımızın hizmetindedir.” şeklinde konuştu.

7379

7377

7378


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 10

Henüz yorum yapılmamış.