reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

#ÇocukİstismarınaİdamGelsin

17 Şubat 2018, Cumartesi, 3:30 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, #ÇocukİstismarınaİdamGelsin hastagine destek vererek, “Toplum olarak asla kayıtsız kalamayız. Bunu yapan yaratığa İDAM dahi az gelir ancak bu tür canavarlar için İDAM acilen gelmelidir” dedi. Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Adana’da, 3 yaşında bir yavruya tecavüz edilmesi toplum olarak hepimizin canını yakan boyutta bir […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, #ÇocukİstismarınaİdamGelsin hastagine destek vererek, “Toplum olarak asla kayıtsız kalamayız. Bunu yapan yaratığa İDAM dahi az gelir ancak bu tür canavarlar için İDAM acilen gelmelidir” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Adana’da, 3 yaşında bir yavruya tecavüz edilmesi toplum olarak hepimizin canını yakan boyutta bir zalimliktir, şerefsizliktir. Toplum olarak asla kayıtsız kalamayız. Bunu yapan yaratığa İDAM dahi az gelir ancak bu tür canavarlar için İDAM acilen gelmelidir.

#ÇocukİstismarınaİdamGelsin Tüm siyasi partiler gereğini yapmalıdır. Bu yaratıkların yaşaması, namuslu insanların can güvenliğini, huzurunu tehdit etmektedir.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.