reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ÇORUM VALİLİĞİNDEN MEVZUATA AYKIRI “ÖĞRETMEN NÖBETİ” TALİMATI

15 Şubat 2018, Perşembe, 10:10 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Çorum Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 15.01.2018 tarih 1001454 sayılı yazısıyla; öğretmenlerin ders programlarının bir gün tamamen boş bırakılacak şekilde düzenlenerek, boş bırakılan bu günlerde de gün boyunca nöbet tutulması yönünde okullara talimat vermiştir. Türk Eğitim-Sen olarak; 16/01/2018 tarih ve 112 sayılı Çorum Valiliğine, 08/02/2018 tarih ve 204 sayılı Milli Eğitim Bakanlığına yazdığımız yazılarda; öğretmene […]

Çorum Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 15.01.2018 tarih 1001454 sayılı yazısıyla; öğretmenlerin ders programlarının bir gün tamamen boş bırakılacak şekilde düzenlenerek, boş bırakılan bu günlerde de gün boyunca nöbet tutulması yönünde okullara talimat vermiştir. Türk Eğitim-Sen olarak; 16/01/2018 tarih ve 112 sayılı Çorum Valiliğine, 08/02/2018 tarih ve 204 sayılı Milli Eğitim Bakanlığına yazdığımız yazılarda; öğretmene nöbet görevi verilebilmesi için bir günün boş bırakılarak, ders programının haftanın diğer günlerine sıkıştırılmasının eğitim-öğretimin sağlıklı işleyişi ve öğretmenlerimizin verimi açısından olumsuz sonuçlara yol açabileceği sebebiyle hukuki dayanaktan yoksun olan bu düzenlemenin geri çekilerek mağduriyetlerin önlenmesi hususunda başvurularda bulunduk.

 

Çorum Valiliğine yazdığımız yazı için tıklayınız

MEB’e yazdığımız yazı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 11

Henüz yorum yapılmamış.