reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

DELEGE SEÇİMLERİ

9 Ekim 2017, Pazartesi, 5:38 | Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Sayın üyelerimiz, 14 Ekim 2017 günü şubemize bağlı tüm ilçelerimiz ve Yenimahalle merkezinde yapılacak olan delege seçimleri için müracaatlar ve askı süresi sona ermiştir. Bu sürenin sonunda Seçim Komisyonumuzca yapılan değerlendirmelerde delege olmak için müracaat edenlerin durumu incelenmiş ve yapılan inceleme sonucunda adayların adaylığının uygun olduğu görülmüştür. Bölgemize bağlı toplam 10 sandıkta oy kullanacak olan […]

Sayın üyelerimiz,

14 Ekim 2017 günü şubemize bağlı tüm ilçelerimiz ve Yenimahalle merkezinde yapılacak olan delege seçimleri için müracaatlar ve askı süresi sona ermiştir.

Bu sürenin sonunda Seçim Komisyonumuzca yapılan değerlendirmelerde delege olmak için müracaat edenlerin durumu incelenmiş ve yapılan inceleme sonucunda adayların adaylığının uygun olduğu görülmüştür.

Bölgemize bağlı toplam 10 sandıkta oy kullanacak olan üyelerimiz için gerekli bilgilendirmeler de yapılarak müracaatların önü açık tutulmuştur.

Yönetim Kurulumuzun 23.09.2017 tarih ve 106 sayılı kararı gereğince tutanak tutulmuş ve bu tutanağa bağlı olarak yine 09.10.2017 tarih 107 sayılı kararı gereğince 14 Ekim 2017 günü yapılması planlanan Delege Seçimleri için müracaat eden delege adayları sayısı ile şubemizde seçilecek delege sayılarının aynı olması nedeniyle tüm sandıklarda seçim yapılmaya gerek kalmadığına karar verilmiştir.

Buna göre 14 Ekim 2017 günü seçim yapılmayacaktır.

Seçilen tüm delegelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Genel Kurulumuz 11 Kasım 2017 Cumartesi günü Yenimahalle Demetevler parkı içinde bulunan Hacegan Sofrası’nda, 11.00- 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

YÖNETİM KURULUWhatsApp Image 2017-10-09 at 17.22.22


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 11

Henüz yorum yapılmamış.