reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINDA ÖNCELİK ÖĞRETMENLERİNDİR.

14 Mart 2018, Çarşamba, 3:56 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının iş ve işlemlerinin Yönerge ve kılavuz hükümleri dikkate alınarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buna karşılık bazı kurs merkezlerinde kurs talebinde bulunan kadrolu ya da sözleşmeli öğretmenler olduğu halde, öncelikle okul idarecilerinin görevlendirildiği yönünde sendikamıza bilgiler ulaşmaktadır. Bu durum, Yönerge ve ilgili kılavuz hükümlerine aykırı olup, mağduriyete sebebiyet vermektedir. Türk Eğitim-Sen olarak, Kırşehir İlinde […]

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının iş ve işlemlerinin Yönerge ve kılavuz hükümleri dikkate alınarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buna karşılık bazı kurs merkezlerinde kurs talebinde bulunan kadrolu ya da sözleşmeli öğretmenler olduğu halde, öncelikle okul idarecilerinin görevlendirildiği yönünde sendikamıza bilgiler ulaşmaktadır. Bu durum, Yönerge ve ilgili kılavuz hükümlerine aykırı olup, mağduriyete sebebiyet vermektedir.

Türk Eğitim-Sen olarak, Kırşehir İlinde Yönerge ve ilgili kılavuz hükmüne açıkça aykırı olan, kurs merkezlerinde kadrolu ya da sözleşmeli öğretmenden önce okul idarecilerinin görevlendirilmesine ilişkin uygulamanın sonlandırılması için talimat gönderilmesi ve ilgili kişilerin uyarılması hususunda MEB’e talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 15

Henüz yorum yapılmamış.