reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU’NU ZİYARET ETTİK

9 Ağustos 2018, Perşembe, 10:52 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyeleri Dışişleri Bakanlığı’na yeniden atanan Mevlüt ÇAVUŞOĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Ankara 12 No’lu Şube Başkan Yardımcısı (Dışişleri Bakanlığı) Ahmet Hamdi EKTAŞ’ta hazır bulundu. Dışişleri Bakanlığı’nda gerçekleşen görüşmede dış politikada son dönemde yaşanan gelişmeler ile Dışişleri Bakanlığı ve AB Başkanlığı çalışanlarının sorunları birinci ağızdan dile […]

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyeleri Dışişleri Bakanlığı’na yeniden atanan Mevlüt ÇAVUŞOĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Ankara 12 No’lu Şube Başkan Yardımcısı (Dışişleri Bakanlığı) Ahmet Hamdi EKTAŞ’ta hazır bulundu.

Dışişleri Bakanlığı’nda gerçekleşen görüşmede dış politikada son dönemde yaşanan gelişmeler ile Dışişleri Bakanlığı ve AB Başkanlığı çalışanlarının sorunları birinci ağızdan dile getirilerek, konfederasyonumuz tarafından hazırlanan notlar Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na tevdi edildi.

KAHVECİ: DIŞ POLİTİKADA MİLLİ DEĞERLERİMİZİ ÜSTTE TUTARAK KOŞULSUZ ŞARTSIZ DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, yeniden Dışişleri Bakanlığı görevine getirilen Sayın Çavuşoğlu’na başarılar diledi. Genel Başkanımız Kahveci, “Son dönemde ülkemizin dış politikadaki en önemli gündem maddelerinden biri olan Rahip Brunson olayı ve bu konuda emperyalist güçlerin ülkemiz üzerinde oynamak istedikleri sinsi oyunların farkındayız. Bu noktada üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz. Türkiye Kamu-Sen olarak, geçmişte olduğu gibi bugünde her şartta Devletimizin ve Milletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz” dedi.

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU: YANIMIZDA OLDUĞUNUZU BİLMEK BİZE GÜÇ VERİYOR

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rahip davasının sadece adli yönünün olmadığını, dış güçlerin ekonomi başta olmak üzere, ülkemiz üzerinde kötü emelleri olduğunu, Türkiye Kamu-Sen’in ise yanlarında olduğunu bilmenin kendilerine büyük bir güç ve moral verdiğini ifade etti.

Hayırlı olsun ziyareti karşılıklı hediyelerin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

7348

7347

7346

7349


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 10

Henüz yorum yapılmamış.