reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

DOĞUM YAPAN ÖĞRETMENLERİN DOĞUM SONRASI GECE NÖBETİ MUAFİYETİ İÇİN MEB’E YAZI YAZDIK

16 Eylül 2017, Cumartesi, 5:22 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
657 sayılı Kanun’da kadın memurlara doğumdan sonraki iki yıl süreyle gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemeyeceği açıkça düzenlenmesine karşılık, bazı yatılı ve pansiyonlu okullarda, yönetmelikte yer alan bayan öğretmenlere doğumdan sonra bir yıl nöbet görevi verilmeyeceği kuralından yola çıkılarak doğumdan sonra bir yılın bitiminde belleticilik görevi verilmektedir. Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, […]

657 sayılı Kanun’da kadın memurlara doğumdan sonraki iki yıl süreyle gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemeyeceği açıkça düzenlenmesine karşılık, bazı yatılı ve pansiyonlu okullarda, yönetmelikte yer alan bayan öğretmenlere doğumdan sonra bir yıl nöbet görevi verilmeyeceği kuralından yola çıkılarak doğumdan sonra bir yılın bitiminde belleticilik görevi verilmektedir.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, 657 sayılı Kanun’da yer alan, kadın memurlara doğumdan sonraki iki yıl süreyle gece nöbeti görevi verilemeyeceği kuralına paralel olarak Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddesinde değişiklik yapılması suretiyle uygulamada birliğin sağlanması ve doğum yapan öğretmenlere iki yıl süreyle belleticilik görevi verilmemesine dikkat edilmesi için Valiliklere talimat gönderilmesi hususunda talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.