reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

DÜNYA TÜRKİSTANLILAR DERNEĞİ`NDEN GENEL BAŞKANIMIZA PLAKET

22 Eylül 2017, Cuma, 9:25 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Konfederasyonumuzu ziyaret eden Dünya Türkistanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Akyol ve yönetim kurul üyeleri Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a plaket takdim ettiler. Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a Türk Dünyası ve Doğu Türkistan’a yönelik olarak verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Abdullah Akyol, “Türkiye Kamu-Sen’in gücünü ve desteğini hissetmek bizim için büyük bir onur ve mutluluktur. Misyonu gereği, […]

Konfederasyonumuzu ziyaret eden Dünya Türkistanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Akyol ve yönetim kurul üyeleri Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a plaket takdim ettiler.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a Türk Dünyası ve Doğu Türkistan’a yönelik olarak verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Abdullah Akyol, “Türkiye Kamu-Sen’in gücünü ve desteğini hissetmek bizim için büyük bir onur ve mutluluktur. Misyonu gereği, kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri için mücadele veren Türkiye Kamu-Sen aynı zamanda Türk dünyasının da yaşadığı tüm zorluk ve sıkıntılarda da üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmiş önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de Türkiye Kamu-Sen ile aynı platformda işbirliği içinde olmak bizleri mutlu edecektir” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk ise, Dünya Türkistanlılar Derneği’nin nazik ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek “ Doğu Türkistan Türk dünyasının kanayan yaralarından bir tanesidir. Yıllardır yaşadıkları zulüm bizleri de derinden yaralamaktadır. Bizler de elimizden geldiği kadar destek vermeye, Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin sesini buralarda duyurmaya gayret ediyoruz. Temennimiz, Türk dünyasının sorunlarının bir an önce çözülmesi ve soydaşlarımıza uygulanan bu zulmün bir an önce son bulmasıdır” dedi.

Ziyarette, Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş da hazır bulundu. Başkan Abdullah Akyol, Türk dünyasına, Türk ülküsüne ve Derneklerine verdikleri katkılardan dolayı Yokuş’a da plaket sundu.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.