reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

EĞİTİM KOÇLUĞU UYGULAMASI ZORUNLU DEĞİL

17 Şubat 2018, Cumartesi, 3:26 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen olarak, Muş Valilik Valiliğine yazmış olduğumuz 17.01.2018 tarih ve 118 sayılı yazıda, “Eğitim Koçluğu Uygulaması” kapsamında ders saatleri dışında verilen görevlerin zorunlu tutulmasının yasal dayanağının bulunmamasından dolayı bu görevlerin gönüllülük esasına bağlı olarak verilmesi, bu uygulamanın zorunlu tutulmasına ilişkin bir düzenleme var ise iptali, görev alarak uygulamaya katılan öğretmenlerimize ders dışı eğitim çalışmaları […]

Türk Eğitim-Sen olarak, Muş Valilik Valiliğine yazmış olduğumuz 17.01.2018 tarih ve 118 sayılı yazıda, “Eğitim Koçluğu Uygulaması” kapsamında ders saatleri dışında verilen görevlerin zorunlu tutulmasının yasal dayanağının bulunmamasından dolayı bu görevlerin gönüllülük esasına bağlı olarak verilmesi, bu uygulamanın zorunlu tutulmasına ilişkin bir düzenleme var ise iptali, görev alarak uygulamaya katılan öğretmenlerimize ders dışı eğitim çalışmaları kapsamında ek ders ücreti ödenmesi hususunda talepte bulunmuştuk. Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 26.01.2018 tarih ve 1866639 sayılı cevabi yazısında, Muş İl geneli okullarda Eğitim Koçluğunun, Milli Birlik ve Beraberlik duygularının işlenmesi için gönüllülük esasına bağlı olarak öğretmenler tarafından yapıldığı, herhangi bir zorunluluk bulunmadığı, belirtilmiştir.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

İlgili cevabi yazı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 1 =

Henüz yorum yapılmamış.