reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Eğitim ve Okul Süreciyle İlgili En Yetkin Kişi Öğretmendir.

5 Eylül 2023, Salı, 9:16 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in “Bundan böyle velilerimizin, okul içerisinde öğretmenlerimizle eğer bir şey görüşmek istiyorlarsa randevu takvimi içerisinde görüşmesini arzu ediyoruz.” şeklindeki açıklaması hakkında değerlendirmede bulundu.   Alınan kararın çok yerinde olduğunu kaydeden Genel Başkan Geylan, “Toplumda öğretmene ve okula karşı daha mutedil ve muteber tutum sergilenmesine katkı sunacağına inanıyorum.” […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in “Bundan böyle velilerimizin, okul içerisinde öğretmenlerimizle eğer bir şey görüşmek istiyorlarsa randevu takvimi içerisinde görüşmesini arzu ediyoruz.” şeklindeki açıklaması hakkında değerlendirmede bulundu.

 

Alınan kararın çok yerinde olduğunu kaydeden Genel Başkan Geylan, “Toplumda öğretmene ve okula karşı daha mutedil ve muteber tutum sergilenmesine katkı sunacağına inanıyorum.” dedi.

Genel Başkan Talip Geylan açıklamasında şunları belirtti:

“Milli Eğitim Bakanı Sayın Yusuf Tekin’in “Bundan böyle velilerimizin, okul içerisinde öğretmenlerimizle eğer bir şey görüşmek istiyorlarsa randevu takvimi içerisinde görüşmesini arzu ediyoruz.” yaklaşımını kıymetli buluyorum.

Yıllardır “Veliyi müşteri, öğretmeni tezgâhtar” gibi gören ve adeta “müşteri her zaman haklıdır” anlayışıyla öğretmenlerimizin saygınlığını rencide eden birçok gereksizliğe maalesef şahit oluyoruz. Eğitim ve okul süreciyle ilgili en yetkin kişi öğretmendir.

Bu itibarla, alınan bu kararın, toplumda öğretmene ve okula karşı daha mutedil ve muteber tutum sergilenmesine katkı sunacağına inanıyorum.” dedi.

YORUM YAZ4 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.