reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

EKYS ÜYE DEĞERLENDİRME ANKETİ YAPIYORUZ.

9 Şubat 2021, Salı, 2:21 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 11 kişi okudu | 0 yorum
Kıymetli üyelerimiz; bildiğiniz üzere Türk Eğitim Sen olarak ehliyet ve liyakatin önemini her alanda dile getirerek bunun için mücadele ediyoruz. Yöneticilikte istekli olan tüm üyelerimizin bu sınava katılmasını bekliyoruz.  Bu amaca hizmet ettiğini düşündüğümüz ve bu yıl 3. kez yapılacak Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (EKYS) için Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubemize bağlı […]

Kıymetli üyelerimiz; bildiğiniz üzere Türk Eğitim Sen olarak ehliyet ve liyakatin önemini her alanda dile getirerek bunun için mücadele ediyoruz. Yöneticilikte istekli olan tüm üyelerimizin bu sınava katılmasını bekliyoruz.  Bu amaca hizmet ettiğini düşündüğümüz ve bu yıl 3. kez yapılacak Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (EKYS) için Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubemize bağlı üyelerimizden yeterli talep olması durumunda, bu sınava girecek arkadaşlarımıza destek olmak için Çevrimiçi deneme sınavı yapmayı planlıyoruz.
Sınava girmeyi düşünen ve sonucunda yönetici olmak isteyen üyelerimiz formu doldurur ve diğer üye arkadaşlarımıza ulaştırırsa amacımıza hizmet etmiş oluruz. Bu mesajla birlikte formumuzu iletebilirsiniz.

(Not: Bilgiler sistemimize ait olup, kişiye özel ve gizlidir.)

Lütfen  linki tıklayınız

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.