EKYS ÜYE DEĞERLENDİRME ANKETİ YAPIYORUZ.

9 Şubat 2021, Salı, 2:21 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 11 kişi okudu | 0 yorum
Kıymetli üyelerimiz; bildiğiniz üzere Türk Eğitim Sen olarak ehliyet ve liyakatin önemini her alanda dile getirerek bunun için mücadele ediyoruz. Yöneticilikte istekli olan tüm üyelerimizin bu sınava katılmasını bekliyoruz.  Bu amaca hizmet ettiğini düşündüğümüz ve bu yıl 3. kez yapılacak Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (EKYS) için Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubemize bağlı […]

Kıymetli üyelerimiz; bildiğiniz üzere Türk Eğitim Sen olarak ehliyet ve liyakatin önemini her alanda dile getirerek bunun için mücadele ediyoruz. Yöneticilikte istekli olan tüm üyelerimizin bu sınava katılmasını bekliyoruz.  Bu amaca hizmet ettiğini düşündüğümüz ve bu yıl 3. kez yapılacak Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (EKYS) için Türk Eğitim Sen Ankara 5 nolu şubemize bağlı üyelerimizden yeterli talep olması durumunda, bu sınava girecek arkadaşlarımıza destek olmak için Çevrimiçi deneme sınavı yapmayı planlıyoruz.
Sınava girmeyi düşünen ve sonucunda yönetici olmak isteyen üyelerimiz formu doldurur ve diğer üye arkadaşlarımıza ulaştırırsa amacımıza hizmet etmiş oluruz. Bu mesajla birlikte formumuzu iletebilirsiniz.

(Not: Bilgiler sistemimize ait olup, kişiye özel ve gizlidir.)

Lütfen  linki tıklayınız

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 11

Henüz yorum yapılmamış.