reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

ESKİŞEHİR’DE KATLEDİLEN AKADEMİSYENLERİMİZİN CENAZE TÖRENİNE KATILDIK.

7 Nisan 2018, Cumartesi, 9:33 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan, Eskişehir 1 Şube Başkanı Haydan Urfalı, Eskişehir 2 No’lu Şube Başkanı Gürol Yer, Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda üyemiz; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde katledilen 4 akademisyenimiz için düzenlenen törene katıldı. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan ve Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Fakülte […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan, Eskişehir 1 Şube Başkanı Haydan Urfalı, Eskişehir 2 No’lu Şube Başkanı Gürol Yer, Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda üyemiz; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde katledilen 4 akademisyenimiz için düzenlenen törene katıldı. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan ve Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Fakülte Sekreteri Mehmet Fatih Özmutlu’nun cenaze töreninde hazır bulundu.
Aynı zamanda Eskişehir 2 No’lu Şube’nin kurucu üyesi de olan merhum Mehmet Fatih Özmutlu, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka Beldesi’nde cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.
Binlerce kişinin katıldığı cenaze namazında gözyaşları sel oldu. Üyemiz Selver Gökçen Armağan’ın eşi araştırma görevlisi Yasir Armağan’ın cenazesi de 07.04.2018 tarihinde memleketi Tokat’ta defnedilecektir.
Türk Eğitim-Sen olarak hain saldırıda hayatını kaybeden akademisyenlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.6764

6760

6761

6762

6763


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.