reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

FELSEFE GRUBU ÖĞRETMENLERİ GENEL BAŞKANIMIZ TALİP GEYLAN’I ZİYARET ETTİ.

4 Mart 2019, Pazartesi, 12:07 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Felsefe grubu öğretmenleri Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı makamında ziyaret etti. Mart ayında yapılacak yeni öğretmen atamasında Felsefe grubu öğretmenlerine sadece 155 kontenjan ayrıldığına dikkat çeken öğretmenler, kontenjan sayısının artırılmasını istedi. Felsefe gurubu öğretmenlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Genel Başkan Talip Geylan, her zaman öğretmenlerimizin yanında olduklarını ve her platformda onların sesi olmaya […]

Felsefe grubu öğretmenleri Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı makamında ziyaret etti.
Mart ayında yapılacak yeni öğretmen atamasında Felsefe grubu öğretmenlerine sadece 155 kontenjan ayrıldığına dikkat çeken öğretmenler, kontenjan sayısının artırılmasını istedi.
Felsefe gurubu öğretmenlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Genel Başkan Talip Geylan, her zaman öğretmenlerimizin yanında olduklarını ve her platformda onların sesi olmaya devam edeceklerini belirtti.
Kontenjanlardaki yetersizliğe ve adaletsizliklere dikkat çeken Geylan, “Felsefe grubunda en son alımlarda 86.25 puan alan öğretmen dahi açıkta kalmıştı. Dolayısıyla felsefe branşında 155 olan kontenjan sayısının çok yetersizdir. Mart ayındaki öğretmen atamasında kontenjan sayısı artırılmalıdır” diye konuştu.
Geylan sözlerini şöyle sürdürdü: “Sayın Cumhurbaşkanı açıklamalarıyla ilave 20.000 öğretmen ataması için 26 Mart’ta başvurular alınacak. Bu adım için Hükümete teşekkür ediyor ancak bu sayının 40.000’ne yükseltilmesini istiyoruz. Halen ülkemizde 150 bin civarında öğretmen ihtiyacı ve 100 bine yakın ücretli öğretmen çalışır iken mevcut atama sayısı çok yetersiz kalmaktadır. Bu nedenler beklentimiz hem 26 Mart’taki alımın 40.000’e çıkarılması hem de adil bir kontenjan dağılımının yapılarak KPSS’den yüksek puan almış arkadaşlarımızın rahatlamasıdır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.