reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: %5’LİK VERGİ İNDİRİMİNİ MEMURLAR DAHİL TÜM ÇALIŞANLAR HAK EDİYOR

2 Ocak 2018, Salı, 5:33 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren ve ticaret ehline tanınan vergi indirimi hakkından kamu çalışanlarının faydalanmasını isteyerek düzenlemenin tüm çalışanları kapsaması önerisinde bulundu. Devletin adaletle yönetilmesi gerektiğini vurgulayan Koncuk şunları söyledi: “30279 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan tebliğe göre vergisini son iki yıl düzenli ödeyen ticaret ehline, % […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren ve ticaret ehline tanınan vergi indirimi hakkından kamu çalışanlarının faydalanmasını isteyerek düzenlemenin tüm çalışanları kapsaması önerisinde bulundu.

Devletin adaletle yönetilmesi gerektiğini vurgulayan Koncuk şunları söyledi:

“30279 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan tebliğe göre vergisini son iki yıl düzenli ödeyen ticaret ehline, % 5’lik vergi indirimi yapılıyor. Güzel bir çalışma ancak memurlar da vergisini düzenli ödeyen bir kesim hem de her ay düzenli ödüyor. Bu %5’lik indirimi memurlar da hak etmiyor mu?

Devlet adaletle yönetilir. Madem ki, vergisini düzenli ödeyen mükelleflere, %5’lik bir indirim öngörülüyor, o halde bu indirim memurlar dahil, tüm çalışanları da kapsamalıdır. Maliye Bakanlığını bu doğrultuda bir düzenleme yapmaya davet ediyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 5

Henüz yorum yapılmamış.