reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: AİLE BÜTÜNLÜĞÜ VERİMLİ ÇALIŞMANIN VAZGEÇİLMEZİDİR.

5 Haziran 2017, Pazartesi, 9:37 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk il içi tayinlerle ilgili yıllardır problem yaşandığını belirterek, “İl içi tayinlerde her yıl bir umutla aile bütünlüğünü sağlamak isteyen ancak bir türlü gerçekleşmeyen insanların motivasyonu azalmaktadır” dedi. Aile bütünlüğünün verimli çalışmanın vazgeçilmezi olduğunu da söyleyen Koncuk, MEB’in bu soruna çözüm bulmasını istedi. Genel Başkan açıklamasında şu […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk il içi tayinlerle ilgili yıllardır problem yaşandığını belirterek, “İl içi tayinlerde her yıl bir umutla aile bütünlüğünü sağlamak isteyen ancak bir türlü gerçekleşmeyen insanların motivasyonu azalmaktadır” dedi. Aile bütünlüğünün verimli çalışmanın vazgeçilmezi olduğunu da söyleyen Koncuk, MEB’in bu soruna çözüm bulmasını istedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İl içi tayinlerle ilgili yıllardır problem yaşanmaktadır. Bu problemi defalarca dile getirmemize rağmen MEB çözüm için bir adım atmadı. MEB şunu iyi bilmelidir, problemlere kulak tıkayarak problem çözülmez, tam tersine artarak devam eder. Bir yol mutlaka bulunmalıdır.

Türk Eğitim Sen olarak il içi tayinler konusunda belli bir yıl ve belli bir kilometreyi esas alarak bir çözüm bulunabileceğini söylemiştik. İl içi tayinlerde her yıl bir umutla aile bütünlüğünü sağlamak isteyen ancak bir türlü gerçekleşmeyen insanların motivasyonu azalmaktadır.

MEB il içi tayinlerde artık bir çözüme gitmeli ve sağlam bir kuralı hayata geçirmelidir. Aile bütünlüğü verimli çalışmanın vazgeçilmezidir.”

Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ+ 4 = 8

Henüz yorum yapılmamış.