reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: ALO 147 KAPATILSIN

17 Ocak 2018, Çarşamba, 12:10 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmenlere yönelik şiddetin öğretmenin itibarının azaltılmasıyla doğru orantılı olduğunu söyledi. Alo 147 hattının öğretmeni şikayet hattı haline geldiğini belirten Koncuk, “O halde ilk adımı Alo 147’yi öğretmene şikayete kapatmak, sistemi kapatarak, adını da değiştirerek yeniden kurgulamak önemlidir” dedi. Genel Başkan Koncuk, 16.01.2018 (Bugün) saat 20:00’da Alo […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmenlere yönelik şiddetin öğretmenin itibarının azaltılmasıyla doğru orantılı olduğunu söyledi. Alo 147 hattının öğretmeni şikayet hattı haline geldiğini belirten Koncuk, “O halde ilk adımı Alo 147’yi öğretmene şikayete kapatmak, sistemi kapatarak, adını da değiştirerek yeniden kurgulamak önemlidir” dedi.

Genel Başkan Koncuk, 16.01.2018 (Bugün) saat 20:00’da Alo 147 konusundaki taleplerimizi iletmek için bir hashtag çalışması yapacaklarını söyledi.

Koncuk açıklamasında şunları kaydetti: “Bugünlerde öğretmene şiddet konusu tekrar alevlendi. Dün akşam saatlerinde MEB tarafından yapılan Twitter etkinliğini doğru bulduk, takdir ettik ve destekledik. Öğretmene şiddet konusunun MEB tarafından gündeme taşınmasını önemli bir gelişme olarak görüyoruz.

Ancak, öğretmene şiddet konusu öğretmen itibarının azalmasıyla doğrudan ilgili bir ciddi problemdir. Bu vesileyle Alo 147’nin iptali birçok öğretmenin talebi haline gelmiştir. Her ne kadar Alo 147 MEB’in öğretmeni şikayet hattı değilse de, yansımaları maalesef bu yöndedir.

Öğretmenin itibarının artırılması ve öğretmene şiddet konusu öncelikle toplumsal bir problemdir ve topyekun toplum olarak üzerine gitmemiz gerekir. O halde ilk adımı Alo 147’yi öğretmene şikayete kapatmak, sistemi kapatarak, adını da değiştirerek yeniden kurgulamak önemlidir.

Alo 147 konusundaki taleplerimizi bu akşam bir hashtag çalışması ile göstermek isteyen onlarca mesaj almaktayım. Buna cevap vermek durumundayız. Bu akşam 20:00’da bu etkinliği yapacağız.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.