reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “ARTVİN`DE SKANDAL”

28 Kasım 2017, Salı, 4:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Artvin Borçka’da 237 öğrencisi olan ilkokulun müdür normunu düşürdüklerini söyleyerek, bunun yönetmeliğe aykırı olduğunu söyledi. Koncuk, “Artvin valisi, il milli eğitim müdürü ve MEB yetkililerini göreve davet ediyorum. Bu paralel çetelere mi meydanı bırakacak, yoksa hukukun gereğini mi yapacaksınız, görelim. Sorumlulardan hesap sorulana kadar takipçisiyiz” dedi. […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Artvin Borçka’da 237 öğrencisi olan ilkokulun müdür normunu düşürdüklerini söyleyerek, bunun yönetmeliğe aykırı olduğunu söyledi. Koncuk, “Artvin valisi, il milli eğitim müdürü ve MEB yetkililerini göreve davet ediyorum. Bu paralel çetelere mi meydanı bırakacak, yoksa hukukun gereğini mi yapacaksınız, görelim. Sorumlulardan hesap sorulana kadar takipçisiyiz” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Tam bir skandal. Artvin Borçka’da 237 öğrencisi olan ilkokulun müdür normunu düşürdüler. Bu rezilliğe imza atanlar bunun hesabını hem yargı hem idari soruşturmayla verecektir. Bu ülke muz cumhuriyet mi ki, bu rezilliğe göz yumulsun. Yazıklar olsun. Yönetmelik aşağıda. Okuyun öğrenin.

Bu çete zihniyetli reziller söz konusu Türk Eğitim Sen üyesi olunca 1000 öğrencisi de olsa, ellerinden gelse müdür normunu düşürmek ister, ancak yağma yok, bunlara gereken neyse yapacağız ki, bu tür çete mantığı ile iş yapmaya çalışanlara ibret olsun.

Artvin valisi, il milli eğitim müdürü ve MEB yetkililerini göreve davet ediyorum. Bu paralel çetelere mi meydanı bırakacak, yoksa hukukun gereğini mi yapacaksınız, görelim. Sorumlulardan hesap sorulana kadar takipçisiyiz.”DPpkiqMXkAAJMcI


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 11

Henüz yorum yapılmamış.