reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkan; “AYM Kararını Kınıyorum”

24 Temmuz 2015, Cuma, 2:32 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Anayasa Mahkemesi’nin kararını değerlendirdi. Koncuk, “Kararı kınıyorum. On binlerce insanın alın terinin, emeğinin çalınmasını seyreden bir kurum bu ülkenin en üst hukuk kurumu olamaz.” dedi. İşte o açıklamalar: “Anayasa Mahkemesi gerekçeli kararını yayınladı. Okul yöneticileri ile ilgili iptal yok. Bana gelen bilgi okul müdürleri ile ilgili […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Anayasa Mahkemesi’nin kararını değerlendirdi. Koncuk, “Kararı kınıyorum. On binlerce insanın alın terinin, emeğinin çalınmasını seyreden bir kurum bu ülkenin en üst hukuk kurumu olamaz.” dedi.
İşte o açıklamalar:
“Anayasa Mahkemesi gerekçeli kararını yayınladı. Okul yöneticileri ile ilgili iptal yok. Bana gelen bilgi okul müdürleri ile ilgili maddenin iptal edildiği ile ilgiliydi, bilgi doğru çıkmadı. Kaynak şahsım olmamakla birlikte, bana verilen bu bilginin doğru çıkmamasının üzüntüsü içindeyim. Bu sebeple tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum, ancak gelen bilgi, müfettişler hariç tüm maddelerin iptal edildiği şeklindeydi, bu bilgiyi de dikkatle değerlendirerek kısmen paylaşmıştım. Kararı kınıyorum. On binlerce insanın alın terinin, emeğinin çalınmasını seyreden bir kurum bu ülkenin en üst hukuk kurumu olamaz. Tuz kokmuştur ancak bu mücadele burada bitmiş değildir, TBMM’de yeni bir kanun çıkarılmasının mücadelesini yapacağız, Kazandığımız İİDK kararının uygulanması için hukuki mücadelemiz de sürecektir. Ayrıca AİHM ‘de dava açma hazırlığımız başlamıştır. Biz bir sendika olarak bu konuda yapılması gereken her şeyi yapmaya çalıştık, gündemden hiç düşürmedik ancak ahlaksızlığın bu ülkede ne boyutta olduğu her namuslu insanın malumudur. Ne olursa olsun, bunca alçaklığı yapanlar emin olsun ki, adalet er veya geç tecelli edecektir, o koltukları hırsızlık yaparak gasp edenler, kendini pazarlayanlar şunu iyi bilsin ki, o koltuklarda hiç bir zaman gönül huzuru içinde oturamayacak hak ettikleri sonu yaşayacaklardır. Allah büyüktür.”

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.