reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN AZERBAYCAN HEMKARLAR İTTİFAKLARI KONFEDERASYONU’NUN GENEL KURULU’NA KATILDI.

9 Şubat 2018, Cuma, 12:17 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
UAESEB, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu’nun 5 Şubat tarihinde Bakü’de düzenlenen 5. Kongresi’ne katıldı. Genel Başkan’a Genel Mali Sekreter Seyit Ali Kaplan ile Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan da eşlik etti. Genel Başkan İsmail Koncuk, kongre öncesinde Bakü’ye gelen sendikalarının genel başkanları ile birlikte […]

UAESEB, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu’nun 5 Şubat tarihinde Bakü’de düzenlenen 5. Kongresi’ne katıldı. Genel Başkan’a Genel Mali Sekreter Seyit Ali Kaplan ile Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan da eşlik etti. Genel Başkan İsmail Koncuk, kongre öncesinde Bakü’ye gelen sendikalarının genel başkanları ile birlikte Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i de makamında ziyaret etti.

Kongre’de bir konuşma yapan Genel Başkan İsmail Koncuk, Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu’nun Genel Kurulu’nun Azerbaycan çalışanlarına ve tüm insanlığa hayırlı olmasını temenni etti.

Bakü’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Koncuk, “Bakü bizim için Ankara demektir. Sizinle beraber olmaktan şeref duyuyoruz. Aslında dertlerimiz bir. Sizin dertleriniz bizim dertlerimizdir” dedi.

Güçlü bir Türkiye’nin, güçlü bir Azerbaycan ve mutlu bir Türk dünyası demek olduğunu ifade eden Koncuk şunları kaydetti: “Sivil toplum örgütleri aslında siyasete de yön veren büyüklükte kuruluşlardır. Dolayısıyla Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu Azerbaycan’ın kendisidir; Azerbaycan’ın geleceğine dair söz sahibi olan insanların buluştuğu yerdir. Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu ve konfederasyona bağlı sendikaların her zaman başarılı olmasını diliyorum.”

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i ziyaret etmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu da ifade eden Koncuk, “Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i kutluyorum. Sayın Aliyev, Türkiye’nin yürüttüğü Afrin Harekatına en güçlü desteği veren lider olmuştur. Sayın Aliyev’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dağlık Karabağ sorunu ile ilgili de konuşan Koncuk, “Dağlık Karabağ ne kadar sizin davanız ise emin olun bizim de davamızdır. Azerbaycan bayrağı Dağlık Karabağ’da yeniden dalgalanana kadar mücadelenizin arkasında olacağız” dedi.

Genel Başkan Koncuk konuşmasını Azerbaycan Hemkârlar İttifakları Konfederasyonu Genel Başkanı Settar Mehbalıyev ve yönetimine başarılar dileyerek noktaladı.6454 6445 6446 6447 6448 6449 6450 6451 6452 6453


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.