reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM”

30 Aralık 2017, Cumartesi, 3:32 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, eşofmanla beden eğitimi dersine giren kız öğrencilerle ilgili deli saçması açıklamalar yapan sözde bir felsefe öğretmeninin sözlerini zemin yaparak, tüm beden eğitimi öğretmenlerini zan altında bırakan sözde köşe yazarına sert tepki gösterdi. Koncuk: “Bir meczubun eşofmanla beden eğitimi dersine giren kız öğrencilerle ilgili deli saçması açıklamasını […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, eşofmanla beden eğitimi dersine giren kız öğrencilerle ilgili deli saçması açıklamalar yapan sözde bir felsefe öğretmeninin sözlerini zemin yaparak, tüm beden eğitimi öğretmenlerini zan altında bırakan sözde köşe yazarına sert tepki gösterdi.

Koncuk: “Bir meczubun eşofmanla beden eğitimi dersine giren kız öğrencilerle ilgili deli saçması açıklamasını zemin yaparak tüm beden eğitimi öğretmenlerini zan altında bırakan köşe yazısı yazan bir kişi gazeteci olamaz. O şahsa beden eğitimi dersinin amaçlarını okumayı öneriyorum.

O şahsa beden eğitimi dersine yeteri kadar önem verilmediği için dünya sporunda söz hakkımız olmadığını, üç beş öğretmeninin hatasını tüm insanları mal etmenin, hatta dersin kaldırılmasını istemek gibi bir kafayı taşımanın ne kadar ağır bir iş olduğunu da hatırlatmak isterim.

Öğretmen ve hiç anlamaya çalışmadığı eğitim sistemimiz hakkında ahkam kesen bu aklı evveller sebebiyledir ki, bugün öğretmenler şiddet mağduru, eğitim sistemimiz üç bilinmeyenli bir denklem haline gelmiştir. Susun da adam sansınlar.Tüm beden eğitimi öğretmenlerini selamlıyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 6 = 13

Henüz yorum yapılmamış.