reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “BÖYLE KISIR BİR ALAN DEĞİŞİKLİĞİ KABUL EDİLEMEZ.”

19 Aralık 2017, Salı, 10:49 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in alan değişikliğini çok sınırlı tutmasına tepki gösterdi. MEB’in bir sistem getirmezse alan değişikliği talebinin içinden çıkılmaz hale geleceğini söyleyen Koncuk, bu sınırlamaya ataması yapılmayan öğretmenlerin gerekçe gösterilmesini de eleştirdi. Koncuk, “O halde adam gibi bir öğretmen atamasını Şubat 2018’de yapın da görelim. Mesela 50 bin. […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in alan değişikliğini çok sınırlı tutmasına tepki gösterdi. MEB’in bir sistem getirmezse alan değişikliği talebinin içinden çıkılmaz hale geleceğini söyleyen Koncuk, bu sınırlamaya ataması yapılmayan öğretmenlerin gerekçe gösterilmesini de eleştirdi. Koncuk, “O halde adam gibi bir öğretmen atamasını Şubat 2018’de yapın da görelim. Mesela 50 bin. Var mısınız, yoksa bu sadece arkasına sığındığınız gerekçe mi?” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Böyle kısır bir alan değişikliği olmaz. Bu yazıyı yazanlar ne anlamamız gerektiğini de açıklasınlar. MEB bir sistem getirmezse alan değişikliği talebi içinden çıkılmaz hale gelecektir. MEB bir çıkış bulmak yerine bir sürü gerekçe sıralamış, problemin devamına karar vermiştir. Yazık.

MEB alan değişikliğine güzel bir gerekçe bulmuş. Diyor ki ataması yapılmayan 412 bin öğretmen, 700 bin öğrenci bulunmaktadır. Amenna, o halde adam gibi bir öğretmen atamasını Şubat 2018’de yapın da görelim. Mesela 50 bin. Var mısınız, yoksa bu sadece arkasına sığındığınız gerekçe mi?

Her alanda yapılacak bir alan değişikliği, bırakılan alanda bir öğretmen ihtiyacı yaratmak olacaktır. O halde ataması yapılmayan öğretmenlerin arkasına saklanmak hiç de akılcı bir gerekçe değildir. Bunu ancak işin gerçek yüzünü bilmeyenler yer. Bilenler de bilir. Bari aldatmayın!”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 8

Henüz yorum yapılmamış.