reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: BU MEMUR ER YA DA GEÇ DERSİNİZİ VERECEKTİR

14 Eylül 2017, Perşembe, 1:29 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkan İsmail Koncuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, “toplu sözleşme kazanımlarımız” diye reklam veren Memur-Sen’i eleştirdi. 250 kazanım diye geçmiş yıllarda imza altına alınan maddeleri de katarak ilan veren malum konfederasyonu uyaran Koncuk, “bu memur er ya da geç dersinizi verecektir. Paralı reklamlarla memurları kandıramazsınız” dedi. 2015 kazanımlarını bile 2017 yılında masada bırakan […]

Genel Başkan İsmail Koncuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, “toplu sözleşme kazanımlarımız” diye reklam veren Memur-Sen’i eleştirdi. 250 kazanım diye geçmiş yıllarda imza altına alınan maddeleri de katarak ilan veren malum konfederasyonu uyaran Koncuk, “bu memur er ya da geç dersinizi verecektir. Paralı reklamlarla memurları kandıramazsınız” dedi.

2015 kazanımlarını bile 2017 yılında masada bırakan bir anlayışı eleştiren Koncuk, “ Bu anlayış 4/C’linin, üniversiteli işçinin, KİT çalışanlarının yüzüne hala bakabiliyorsa yazık!” şeklinde açıklamasını sürdürdü.

Genel Başkan İsmail Koncuk:

“Bir halt yediniz 2 yıllığına %16.5’in altına imza attınız. Şimdi yüzünüz kızarmadan “Toplu Sözleşme Kazanımlarımız” diye reklam veriyorsunuz.

Kümülatif olarak 17.54 zam almışlar. Bu gidişle adınız “kümülatif sen” kalacak. Siz memuru bu kadar kör mü sanıyorsunuz! Bari hakaret etmeyin.

250 kazanım diye eski maddeleri de hesaba katarak, bir iki ıvır zıvır maddeyi kazanım diye sunmak nasıl bir ahlaki seviyedir? Yuh olsun.

2015 kazanımlarını dahi 2017’de masada bırakan bir anlayış, 4 C’linin, üniversiteli işçinin, KİT çalışanlarının yüzüne hala bakabiliyorsa yazık!

Bu memur er veya geç dersinizi verecektir. Sendikacılığın yüz karaları ancak paralı reklamlar ile insanları aldatırsınız. Artık kimse yemiyor.

Bu hakareti, bu satışı hazmedenlere de ne diyelim. Satılmak keyif veriyorsa, keyif almaya devam edin. Biz söyledik, artık Sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 6

Henüz yorum yapılmamış.