reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “EKONOMİK SALDIRIYI DA BERTARAF EDECEĞİZ.”

13 Ağustos 2018, Pazartesi, 10:56 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, ekonomi üzerinden Türkiye’mize yapılan saldırılara karşı sert tepki gösterdi. Geylan, Türkiye sevdalıları olarak, her milli meselede olduğu gibi bu süreçte de koşulsuz şekilde devletimizin yanında olduğunu belirtti. Genel Başkan; “Türk milletinin asalet timsali karakteri, bu tazyiki de bertaraf edecek, akbabaların emperyal heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Hodri meydan!” dedi. Geylan […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, ekonomi üzerinden Türkiye’mize yapılan saldırılara karşı sert tepki gösterdi. Geylan, Türkiye sevdalıları olarak, her milli meselede olduğu gibi bu süreçte de koşulsuz şekilde devletimizin yanında olduğunu belirtti. Genel Başkan; “Türk milletinin asalet timsali karakteri, bu tazyiki de bertaraf edecek, akbabaların emperyal heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Hodri meydan!” dedi.

Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Batının tüm muhalefetine rağmen müstakil irademizle gerçekleştirdiğimiz 1974 Kıbrıs Harekatı’ndan sonra ABD ambargosuna maruz kalmıştık. Çünkü, küresel emperyalizmin denklemi dışına çıkarak yeni bir pozisyon almıştık.

Şimdi de aynı ABD’nin, NATO’daki en önemli müttefikine karşı, sadece bir Papaz’dan dolayı mı ambargo hamlesini gündeme getirdiğini sanıyoruz?! İnanın Donald bile kafayı bu kadar Trumplamamıştır.

Papaz perdesinin arkasında çok daha komplike bir mücadelenin olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla yaşanan son süreci, bu mücadelenin bir merhalesi olarak okumak sağlıklı olandır. “Papazı verelim” diyenler, papazla biteceği saflığından kurtulmalıdır.

Şunun farkındayız ki, ekonomi üzerinden amansızca bir saldırıyla, acımasız bir yaylım ateşiyle karşı karşıyayız. Ve alenen görünüyor ki, şu an maruz kaldığımız bu finansal saldırıda döviz kozu mermi olarak kullanılmakta.

Türkiye sevdalıları olarak, her milli meselede olduğu gibi bu süreçte de koşulsuz şekilde devletimizin yanında kararlılıkla duruyoruz. Türk milletinin asalet timsali karakteri, bu tazyiki de bertaraf edecek, akbabaların emperyal heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Hodri meydan!”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 5 = 8

Henüz yorum yapılmamış.