reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN GEYLAN: “ÖSYM TEMSİLCİLERİNİN ULAŞIM VE KONAKLAMA SORUNUNU ÖSYM’YE İLETTİK.”

23 Haziran 2020, Salı, 2:40 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, YKS’de ÖSYM temsilcisi olarak atanan öğretim üyelerinin ve diğer görevlilerin görev yeri ulaşımında birtakım sorunlar yaşandığı bilgisine ulaştıklarını söyleyerek, içinde bulunduğumuz salgın dönemine has olmak üzere şahsi araç veya uçak gibi tercihli bir ulaşım imkânı sunulmasını üyelerimiz ve akademisyenlerimizin talebi olarak önceki gün ÖSYM başkanlığına ilettiklerini bildirdi. ÖSYM Başkanı […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, YKS’de ÖSYM temsilcisi olarak atanan öğretim üyelerinin ve diğer görevlilerin görev yeri ulaşımında birtakım sorunlar yaşandığı bilgisine ulaştıklarını söyleyerek, içinde bulunduğumuz salgın dönemine has olmak üzere şahsi araç veya uçak gibi tercihli bir ulaşım imkânı sunulmasını üyelerimiz ve akademisyenlerimizin talebi olarak önceki gün ÖSYM başkanlığına ilettiklerini bildirdi.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis AYGÜN’ün gerekli çalışmaları yaparak bu sorunun çözümünü süratle sağlayarak ÖSYM Temsilcilerine dönüş yapılacağını bildirdiğini söyleyen Geylan, “Sayın Halis Aygün ve çalışma arkadaşlarına göstermiş oldukları iyi niyet ve olumlu yaklaşımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Genel Başkan Geylan açıklamasında şunları söyledi:

“Sendikamıza üyelerimizden YKS’de ÖSYM Temsilcisi olarak atanan öğretim üyelerinin ve diğer görevlilerin görev yeri ulaşımı ile ilgili birtakım sorunlar yaşadıkları bilgisi ulaşmaktadır. Görevlilerin COVİD-19 salgınından mütevellit yaşanan süreç nedeni ile gidiş-dönüş uçak kullanımlarında sefer iptalleri ve aktarmalı uçak tercihine zorlanmaları yüzünden ciddi problemler oluşmaktadır.

Görev gidişlerinde saat ve gün değişikliklerinin olması, görevleri bitmesine rağmen dönüşlerde fazladan 2-3 gün görev yaptıkları illerde kalmaları gibi zorunluluklar yaşanmaktadır.

Mevcut sorunların çözümü ve havalimanlarında nedensiz yığılma ile lüzumsuz bekleme problemlerine karşın bu salgın dönemine has olmak üzere görev gidiş-gelişlerinde problem yaşayanların kendi araçları ile gitmelerine imkân verilmesi veya fazladan görev bölgelerinde kaldıkları gün için ilave görev yolluğu ödenmesi gibi bir uygulama yapılması sorunun çözülmesine katkı sunacaktır.

Aksi takdirde gidişlerde yaşanan sorunlar; ÖSYM Temsilcilerinin zamanında görev mahallinde olamaması durumu sınav salahiyetini etkileyebildiği gibi dönüşlerde yaşanan aksaklıklar da ilave sağlık problemlerini doğurabilecektir. Bunun yanında öğretim üyelerimizin sınavı takip eden iş günlerinde yerine getirmek zorunda oldukları kamu görevlerini de sıkıntıya sokabilir.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi içinde bulunduğumuz salgın dönemine has olmak üzere şahsi araç veya uçak gibi tercihli bir ulaşım imkânı sunulmasını üyelerimiz ve akademisyenlerimizin talebi olarak önceki gün ÖSYM başkanlığına iletmiştik.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis AYGÜN’ün gerekli çalışmaları yaparak bu sorunun çözümünü süratle sağlayarak hem sendikamıza hem de ÖSYM Temsilcilerine dönüş yapılacağını bildirmesini memnuniyetle karşıladığımızı bildiriyor, Sayın Halis Aygün ve çalışma arkadaşlarına göstermiş oldukları iyi niyet ve olumlu yaklaşımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 2 =

Henüz yorum yapılmamış.