reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN GEYLAN: “TÜRK DEVLETİ HESAP SORACAKTIR. TÜRK MİLLETİ TOPYEKÜN DEVLETİNİN YANINDADIR.”

5 Mart 2020, Perşembe, 10:17 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın, 28.02.2020 tarihinde yaptığı açıklamadır. Şehitlerimiz var. Ruhları şad olsun. Milletçe başımız sağolsun. Rabbimden niyazım odur ki, şu mübarek günlerde askerimizi muhafaza eylesin, düşmanlarımızı kahreylesin! Malumdur ki, bölgedeki mücadelemiz, artık terörle mücadelenin çok ötesine geçmiş; sadece bölgedeki varlığımızı değil, bir süre sonra topraklarımızdaki selametimizi de muhafaza etme gayretine dönüşmüştür. Yüce […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın, 28.02.2020 tarihinde yaptığı açıklamadır.

Şehitlerimiz var.

Ruhları şad olsun.

Milletçe başımız sağolsun.

Rabbimden niyazım odur ki, şu mübarek günlerde askerimizi muhafaza eylesin, düşmanlarımızı kahreylesin!

Malumdur ki, bölgedeki mücadelemiz, artık terörle mücadelenin çok ötesine geçmiş; sadece bölgedeki varlığımızı değil, bir süre sonra topraklarımızdaki selametimizi de muhafaza etme gayretine dönüşmüştür.

Yüce Yaradan, devletimize güç versin.

Pek tabii ki, yaşanan sürecin her yönüyle değerlendirileceği vakitler de gelecektir.

Ancak;

Gün, siyasi ya da diplomatik mülahazalar yapma günü değil, devletimizin arkasında sorgusuz sualsiz saf tutma günüdür.

Gün, mücadeleye topyekün omuz verme günüdür.

Böylesi zamanlarda sorumluluk sahibi ve vatansever herkese düşen, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak pozisyon almaktır.

Tabii ki, acımız çok büyük, belki yüreklerimizi dağlayacak başka gelişmelere de şahit olacağız. Lakin artık söz sırası Mehmetçik’te olmalı; milletçe devletimizin yarınlarımızın için atacağı adımlara duruş ve dualarımızla destek olunmalıdır.

İnanıyor ve güveniyoruz ki; Devletimiz, her türlü askeri müdahale hakkını ve mücadele kararını haklı ve meşru görerek, Mehmetçiklerimizin canına ve ülkemizin güvenliğine kastedenlerden hesap soracaktır.

Ve yine inanıyor ve güveniyoruz ki, Türk milleti, tam bir seferberlik ruhuyla devletimizin alacağı her karar, her uygulama ve her tasarrufun bedeli ne olursa olsun yanında duracak, destekçisi olacaktır.

Öte yandan millet düşmanlarının ve fitne odaklarının böylesi zamanları fırsat olarak kullandığını da biliyoruz. Milletimizin acı ve haklı öfkesinin manipüle edileceği bilinciyle herkesin söylem, tutum ve paylaşımlarına azami dikkat göstermesi gerektiği unutulmamalıdır. Şunu görüyoruz ki, başta fetö ve pkk kaynaklı sosyal medya hesapları ve etki ajanları aktif haldedir, toplumumuzu kışkırtmak ve kaos oluşturmak için gayret içerisindedirler. İnsanlarımızı tahrik ederek toplumsal huzuru bozacak ve sosyal infiale neden olacak hareketlenmeler hedeflemektedirler. Devletimiz, ciddi bir mücadele içerisindeyken, ülkemiz içerisinde bir huzursuzluk çıkarmanın peşinde olanlar en büyük ihanetin sorumlusudurlar. Bundan dolayı özellikle milli sorumluluğun şuurunda olan tüm kişi ve kuruluşlar, iç karmaşa çıkarmak isteyen unsurlara karşı sabırla siper olmak durumundadırlar.

Tekraren başımız sağolsun.

Rabbim askerimizi esirgesin.

Rabbim devletimize güç versin.

Dualarımız, evlatlarımızladır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 16

Henüz yorum yapılmamış.