reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “HALA KAMUDA AYRIMCILIĞA DEVAM EDEN KRİPTO FETÖCÜDÜR.”

3 Mayıs 2018, Perşembe, 9:40 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Bengütürk’te yayınlanan Söz Hakkı programında yaptığı açıklamada, “Mülakat melanetinin girmediği alan yok” dedi. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullardaki yöneticilerin atanmasına yönelik mülakat sürecinin yarın sona erecek olmasına dikkat çeken Geylan, herhangi bir erteleme olmazsa sonuçların 7 Mayıs tarihinde ilan edileceğini kaydetti. Yönetici mülakatlarında geçtiğimiz yıllarda çok büyük gayri ahlaki […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Bengütürk’te yayınlanan Söz Hakkı programında yaptığı açıklamada, “Mülakat melanetinin girmediği alan yok” dedi.
Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullardaki yöneticilerin atanmasına yönelik mülakat sürecinin yarın sona erecek olmasına dikkat çeken Geylan, herhangi bir erteleme olmazsa sonuçların 7 Mayıs tarihinde ilan edileceğini kaydetti.
Yönetici mülakatlarında geçtiğimiz yıllarda çok büyük gayri ahlaki tutumlarla karşılaştıklarını söyleyen Geylan, “2016 yılında İstanbul’da milli eğitim müdürlüğünün kurduğu 9 ayrı komisyonun 100 tam puan verdiği 86 kişiden 81’i bir sendikanın üyesi idi. 90 ve üzeri puan alan 214 kişinin de 199’u yine bir sendikanın üyesi idi. Bu şu anlama gelmektedir: Ya İstanbul’daki en yetenekli, en donanımlı, birikimli yönetici adaylarının tamamı bir sendikada toplanmış ya da bu komisyonlarda çekirdek çitler gibi kul hakkı yenilmiş. Kul hakkı yiyen komisyon üyelerini vicdanları ile baş başa bırakıyorum” dedi.
Bu yıl yönetici atama mülakatları başlamadan önce Türk Eğitim-Sen’in konuyu sürekli gündemde tutmaya çalıştığını ifade eden Geylan, “15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin ardından, ülkemizin 15 Temmuz tecrübesi oldu. O günden bu yana milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemi yaşıyoruz. Biz Türk Eğitim-Sen olarak sürekli ikazda bulunuyor, ülkemizin 15 Temmuz tecrübesinin iyi anlaşılması ve tüm toplum kesimleriyle beraber devletimizin yanında saf tutulması gerektiğini vurguluyoruz. Bakınız; 7 Mayıs tarihinde yönetici atama sonuçları ilan edildiğinde, geçtiğimiz yıllarda yaşanan gayri ahlaki düzenin hala devam ettiğini görürsek, bunun anlamının farklı olacağını düşünürüz. Hala eski pis düzeni devam ettirenlerin amacının, devletimizin yanında saf oluşturmuş olan milli birlik ve beraberlik ruhunu sabote etmek isteyen kripto Fetöcüler olduğunu ilan edecek ve ‘MEB içerisindeki kripto Fetöcüleri temizleyin’ diyeceğiz. Aynı kirli tabloya izin vermek; kamuda benden olan-olmayan, bana biat eden-etmeyen şeklinde tasnife devam etmek demek bu ülkenin milli birliğine ihanet etmektir. Bunu yapan da kripto Fetöcüdür. Bu konuda tedbir alması gereken ise Hükümettir.”

…:: GENAL BAŞKANIN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYINIZ ::…

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 1 =

Henüz yorum yapılmamış.