reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: HAMZA AYDOĞDU’YU SÖZÜNÜ TUTMAYA DAVET EDİYORUZ

6 Eylül 2017, Çarşamba, 2:01 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 6 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun il içi özür sözünü hatırlatarak, “Genel Müdür Hamza Aydoğdu il içi özür sözünü tutana kadar bundan sonra vereceği hiçbir söz benim için muteber değildir.” dedi. Koncuk yaptığı açıklamada önce Genel Müdür Hamza Aydoğdu’nun il içi özür sözünü hatırlattı ve “Bu […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’nun il içi özür sözünü hatırlatarak, “Genel Müdür Hamza Aydoğdu il içi özür sözünü tutana kadar bundan sonra vereceği hiçbir söz benim için muteber değildir.” dedi.

Koncuk yaptığı açıklamada önce Genel Müdür Hamza Aydoğdu’nun il içi özür sözünü hatırlattı ve “Bu sözü önemsiyorum. Tanıdığım İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu söz verirse tutar” dedi.

Ancak Genel Başkanımız İsmail Koncuk çağrısına cevap alamayınca şunları söyledi: “Boğaz dokuz boğumdur. Söz söylenene kadar sizin esiriniz, söyledikten sonra siz onun esiri olursunuz. Ya sözünüzü tutun ya da sözler vermeyin.

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu’ya il içi özür sözünü hatırlatmamıza rağmen verilen söz hala tutulmadı.

Genel Müdür Hamza Aydoğdu il içi özür sözünü tutana kadar bundan sonra vereceği hiçbir söz benim için muteber değildir. Benden hatırlatması.

İl içi özür sözünü tutmayan İKGM’lüğü il içi ve iller arasına kaç kontenjan ayırdığını açıklasın. Göstermelik bir iş olmasın. Güven sorunu var.

İtibar ve güven yere düşünce eğilip alınabilecek meta değildir.40 yılda oluşturduğunuz bu değerler bir dakikada uçar. Gitti mi gider. Yazık.

Yüzbinlerce insanın gözleri önünde söz verip, sözünü yutan İKGM bunu neye karşılık yapmış olabilir ve değer mi? Kepaze olmamak lazım.”1(51) 2(19)


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.