reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “#İlİlçeEmriİstiyoruz”

9 Ocak 2018, Salı, 3:15 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, il içi ve iller arası mağduriyeti duyurmak için #İlİlçeEmriİstiyoruz hashtagi ile twitter etkinliği düzenledi. Koncuk’un, “MEB kendine yakışanı yapmalı, il içine de, iller arasına da çözüm bulmalıdır. Seyretmek problemi çözmez büyütür. İl içine de kilometre ve yıl baz alınarak neden çözüm bulunmasın? #İlİlçeEmriİstiyoruz Aile: Anne, baba […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, il içi ve iller arası mağduriyeti duyurmak için #İlİlçeEmriİstiyoruz hashtagi ile twitter etkinliği düzenledi.

Koncuk’un, “MEB kendine yakışanı yapmalı, il içine de, iller arasına da çözüm bulmalıdır. Seyretmek problemi çözmez büyütür. İl içine de kilometre ve yıl baz alınarak neden çözüm bulunmasın? #İlİlçeEmriİstiyoruz Aile: Anne, baba ve çocuklardan oluşur. #İlİlçeEmriİstiyoruz Aile var.” paylaşımlarıyla başlattığı çalışma sosyal medyada ses getirdi.

Genel Başkan’ın çağrısı üzerinde #İlİlçeEmriİstiyoruz etiketine kısa sürede binlerce tweet yağdı. Sosyal medyada yankı bulan etkinlikte atılan bazı tweetler ise şöyle:

“#İlİlçeEmriİstiyoruz Çünkü, eğitimde istenen başarının sağlanması için öğretmeni huzurlu kılmalısınız. Aileleri birleştirin öğretmeni huzurlu kılın.

Aile bütünlüğü anayasal haktır o yüzden #İlİlçeEmriİstiyoruz.

#İlİlçeEmriİstiyoruz il içindeki öğretmenlere daha ne kadar kulak tıkayacaksınız günahtır çocuklar annesiz babasız büyüyor yazık.

Bizi daire başkanı yapın demiyoruz Sadece #ililçeemriistiyoruz.

#ililçeemriistiyoruz son güne bırakmayın. Öğretmenler rahat bir uyku uyusun. Malum yarın sınıfta olacağız.

#İlİlçeEmriİstiyoruz Her öğrencinin yanında olmaya çalışan bir öğretmen için kendi çocuklarının yanında olamamak büyük bir üzüntü…

Bir müjde de il içine bekliyoruz #ililçeemriistiyoruz.

#ililçeemriistiyoruz. İl içinde farklı evlerde yaşamak istemiyoruz

#ililçeemriistiyoruz. Sayın İsmet Yılmaz sizin de bir aileniz var. Eşler birbirinden ayrılmasın, çocuklar ailelerine kavuşsun.

#ililçeemriistiyoruz. Mağdur öğretmen, mutsuz öğretmendir. Öğretmen mutlu olsun “Elmas” gibi eğitimimiz olsun

#ililçeemriistiyoruz. Km ve yıl baz alınmalı bizi artık kurtarmalısınız 8 yıl oldu beden dayanmıyor psikolojik şiddete uğruyoruz resmen

#ililçeemriistiyoruz. İl içinde çalışanlar AİLE değil mi? Gece eve dönüyor olabilirim ama ben ben de değilim yorgunum bitkinim İl içi kilometrelerden bizi de kurtarın.

#ililçeemriistiyoruz. Her gün yakıt alıp 150 km yapmak zorunda kalan; eşinden ayrı yaşayan; aldığı maaş dolara endeksli olup, arabasının her gün ne kadar yaktığını tartışıp, buçuklu zamlarla üç kuruşa talim hayatlar yaşayan öğretmenlerimize…”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.