reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkan İsmail Koncuk Menfur Saldırıyı Kınadı!

16 Şubat 2015, Pazartesi, 12:44 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Tarsus’ta 3 gün önce kaybolan ve cesedi bir dere yatağında yanmış olarak bulunan Özgecan ASLAN’ın ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Acımasızca katledilen Üniversite öğrencisi Özgecan ASLAN’ın ölümüne toplumun her kesiminden tepkiler yağarken, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’ta menfur saldırıyı kınadı. Kişisel Facebook hesabından yaşanan olayı değerlendiren Koncuk, “Toplumsal cinnet mi geçiriyoruz?” diye sorarken, Özgecan’a […]

Tarsus’ta 3 gün önce kaybolan ve cesedi bir dere yatağında yanmış olarak bulunan Özgecan ASLAN’ın ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Acımasızca katledilen Üniversite öğrencisi Özgecan ASLAN’ın ölümüne toplumun her kesiminden tepkiler yağarken, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’ta menfur saldırıyı kınadı.

Kişisel Facebook hesabından yaşanan olayı değerlendiren Koncuk, “Toplumsal cinnet mi geçiriyoruz?” diye sorarken, Özgecan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm Türkiye’ye baş sağlığı diledi.

Genel Başkan İsmail Koncuk yaptığı değerlendirmede;

“Hunharca katledilen Özgecan ASLAN’ın, insan dahi denilemeyecek yaratıklar tarafından katli yüreğimizi dağladı. Bu menfur olayı kınayacak kelimeleri bulabilmek, duygularımızı anlatabilmek mümkün değil.

Hangi duygular, insanları bu derece insanlıktan çıkarmış olabilir?Toplumsal bir cinnet mi geçiriyoruz, bu hale nasıl geldik?

Bu soruların cevabını samimiyetle araştırmak ve bulmak zorundayız.Özgecan ASLAN kızımıza Allahtan rahmet, ailesine sabır diliyorum.

Bu olayı kınamak hafif kalır, ben insanlığımızdan dahi utanmamız gerektiğini düşünüyorum.Allah sonumuzu hayır etsin, bu duyarsızlıkla nereye gidiyoruz?” dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.