reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN KONCUK: HALK EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRETMENLERİNE SEMİNER ÜCRETİ GELİYOR

13 Haziran 2017, Salı, 2:55 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Halk Eğitim Merkezlerinde görev yapan bir takipçisinin “Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri olarak, yönetmeliğimiz hazırlanmadığı için seminer ücreti bu yıl da alamıyoruz” şeklindeki mesajını paylaşarak, “Haksızlar mı? Halk eğitimde yapılan seminer değil mi?” diye sordu. Daha sonra Genel Başkan Koncuk Maliye Bakanlığı’nın halk eğitim seminer çalışması ile […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Halk Eğitim Merkezlerinde görev yapan bir takipçisinin “Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri olarak, yönetmeliğimiz hazırlanmadığı için seminer ücreti bu yıl da alamıyoruz” şeklindeki mesajını paylaşarak, “Haksızlar mı? Halk eğitimde yapılan seminer değil mi?” diye sordu.

Daha sonra Genel Başkan Koncuk Maliye Bakanlığı’nın halk eğitim seminer çalışması ile ilgili olumlu görüş verdiğini söyleyerek, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altınel’e teşekkür etti.

Genel Başkan Koncuk, Halk Eğitim Merkezlerinde görev yapan öğretmenlerin seminer döneminde ücret alacağına dair müjdeyi şöyle verdi: “Haksızlar mı? Halk eğitimde yapılan seminer değil mi? Gereksizse neden yapılıyor, gerekliyse neden ücret ödenmiyor? MEB biraz da problem çöz!

Halk Eğitim seminer çalışması ile ilgili Maliye olumlu görüş vermiştir. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel’e gayreti için teşekkür ederim.

Yönetmelik, öğretmenlerimizin sorunlarını çözecek şekilde Hayatboyu Öğretim Genel Müdürlüğümüzde hazırlanmıştır. 1ay içinde çıkması bekleniyor.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 8 =

Henüz yorum yapılmamış.