reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “MAHRUMİYET BÖLGELERİNE TAYİN İSTEĞİNDE ŞART OLMAMALIDIR.”

11 Eylül 2017, Pazartesi, 9:14 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Doğu ve Güney Doğu Anadolu ile diğer mahrumiyet bölgelerinde görev yapmak isteyen öğretmen ve memurlara hiç bir şart aranmaksızın tayin hakkı verilmesi gerektiğini belirtti. Koncuk; “Hem mahrumiyet bölgelerinde öğretmen ya da memur tutamıyoruz diyecek, hem de istekli olarak gitmek isteyenlere yıl vb. şartlar koyacaksınız.” dedi. Genel […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Doğu ve Güney Doğu Anadolu ile diğer mahrumiyet bölgelerinde görev yapmak isteyen öğretmen ve memurlara hiç bir şart aranmaksızın tayin hakkı verilmesi gerektiğini belirtti. Koncuk; “Hem mahrumiyet bölgelerinde öğretmen ya da memur tutamıyoruz diyecek, hem de istekli olarak gitmek isteyenlere yıl vb. şartlar koyacaksınız.” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Doğu, Güney Doğu ve diğer mahrumiyet bölgelerinde görev yapmak isteyenlere hiç bir şart koşulmadan tayin hakkı verilmelidir.

Hem mahrumiyet bölgelerinde öğretmen ya da memur tutamıyoruz diyecek, hem de istekli olarak gitmek isteyenlere yıl vb. şartlar koyacaksınız.

Gerek öğretmen gerekse diğer memurlara, hiç bir şart aranmaksızın, mahrumiyet bölgelerine isteğe bağlı tayin düzenlemesi acilen yapılmalıdır.

Sözleşmeli öğretmenlere de mahrumiyet bölgelerinde, öğretmen ihtiyacı olan yerlerde bir araya gelme hakkı verilmelidir. İnada gerek yoktur.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 7

Henüz yorum yapılmamış.