reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN; “MEB ALAN DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA ADIM ATMALIDIR”

17 Ağustos 2018, Cuma, 9:22 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Diplomaya bağlı alan değişikliği talebinde bulunan öğretmenlerimiz Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı makamında ziyaret etti. Yönetmeliğe uygun diplomaya dayalı alan değişikliği yapılmasını isteyen öğretmenlerimiz Genel Başkanımızdan destek istediler. Genel Başkan Talip Geylan diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta ilettiklerini Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sundukları rapordaki başlıklardan bir tanesinin de bu […]

Diplomaya bağlı alan değişikliği talebinde bulunan öğretmenlerimiz Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı makamında ziyaret etti. Yönetmeliğe uygun diplomaya dayalı alan değişikliği yapılmasını isteyen öğretmenlerimiz Genel Başkanımızdan destek istediler.

Genel Başkan Talip Geylan diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta ilettiklerini Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sundukları rapordaki başlıklardan bir tanesinin de bu konu olduğunu belirtti.

Geylan, Türk Eğitim Sen olarak, bütün taleplerinin hemen karşılanmayacaklarının farkında olduklarını ama alan değişikliği taleplerinin her yıl düzenli olarak yapıldığında beklentileri zamanla karşılayacağına taleplerin en aza ineceğine dikkat çekti.

MEB’e yakışanın bu talepleri hayata geçirmek olduğunu belirten Geylan; “Diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta iletiyoruz. Diplomaya alan değişikliği uzun zamandır gündemimizde olan bir konudur.” dedi.

Alan değişikliği işlemlerinin, tüm branşları kapsayacak şekilde, ve bu periyot çerçevesinde yapılması uygun olacaktır. MEB’e yakışan da bu talebe hayata geçirmektir.” dedi.

7373

7372

7374


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.