reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “MEB BAKANLIK MÜFETTİŞİ KADROSUNA EN AZ 2 BİN KADRO DAHA İLAVE ETMELİDİR.”

16 Mart 2018, Cuma, 1:15 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, maarif müfettişleri ile ilgili yargı kararlarının çıkmaya başladığını söyleyerek, okul müdürlüğü ve şube müdürlüğünde yaşanan hukuki arızaların burada yaşatılmaması gerektiğini kaydetti. MEB’in tüm denetim ve soruşturmaları sadece 450 bakanlık müfettişi ile yapmasının akıl dışı olduğunu da vurgulayan Geylan, MEB’in Bakanlık müfettişi kadrosuna en az 2.000 kadro daha ilave etmesi […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, maarif müfettişleri ile ilgili yargı kararlarının çıkmaya başladığını söyleyerek, okul müdürlüğü ve şube müdürlüğünde yaşanan hukuki arızaların burada yaşatılmaması gerektiğini kaydetti.

MEB’in tüm denetim ve soruşturmaları sadece 450 bakanlık müfettişi ile yapmasının akıl dışı olduğunu da vurgulayan Geylan, MEB’in Bakanlık müfettişi kadrosuna en az 2.000 kadro daha ilave etmesi gerektiğini belirtti.

Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Maarif müfettişleri ile ilgili yargı kararları çıkmaya başladı. MEB bu problemi hukuk içerisinde ve kendi ihtiyaçlarını da dikkate alarak çözmek zorundadır. Okul müdürlüğü ve şube müdürlüğünde yaşanan hukuki arızalar burada yaşatılmamalıdır. Bu ancak yaşanacak kaosu büyütecektir.

Şu an MEB 450 bakanlık müfettişi ile tüm denetim ve soruşturmaları yapmaktadır ki, bu akıl dışıdır. Personel sayısı 1 milyona ulaşmış MEB’in ‘ben tüm bu işleri 450 bakanlık müfettişi ile yaparım’ iddiası dahi izan dışı kabul edilecektir. Yapılması gereken bellidir.

Yargı kararı açıktır, müfettiş ihtiyacımız olduğu da bellidir. Şu an kanun gereği soruşturma yetkisi olmayan maarif müfettişlerine hala görev veren de, onların soruşturma yetkisini kanunla ellerinden alan MEB’dir.

Maarif müfettişleri ile ilgili MEB hemen harekete geçmeli ve mevcut bakanlık müfettişi kadrosuna en az 2.000 kadro daha ilave edilmesini sağlamalıdır. Bundan başka çıkış yoktur, kuru inatla hiç bir problem düzelmeyecektir. MEB’e feraset diliyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 17

Henüz yorum yapılmamış.