reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: MEB PERFORMANS OYUNUNDAN VAZGEÇMELİDİR.

28 Ekim 2017, Cumartesi, 5:22 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz dahil tüm bürokratları, öğrenciye performans notu verdirerek 1 milyon öğretmeni MEB’e düşman etmeyi başardıkları için kutladığını söyledi. Eğitimin onlarca problemi, derdi varken, MEB’in performans gibi bir saçmalığı dayatarak tüm dertlerin üstüne bir de tüy diktiğini kaydeden Koncuk, “MEB’i aklı selime davet […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz dahil tüm bürokratları, öğrenciye performans notu verdirerek 1 milyon öğretmeni MEB’e düşman etmeyi başardıkları için kutladığını söyledi.

Eğitimin onlarca problemi, derdi varken, MEB’in performans gibi bir saçmalığı dayatarak tüm dertlerin üstüne bir de tüy diktiğini kaydeden Koncuk, “MEB’i aklı selime davet ediyorum. Bu performans oyunundan, yol yakınken vazgeçin, artık tüm eğitim çalışanlarına HUZUR VERİN” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sayın Yılmaz dahil tüm bürokratları, öğrenciye performans notu verdirerek 1 milyon öğretmeni MEB’e düşman etmeyi başardıkları için kutluyorum.

Bir bakanlık düşünün ki, başında bir sürü dert varken, performans gibi bir saçmalığı adeta dayatarak tüm dertlerin üstüne bir de tüy diksin!

Sussam gönül razı değil, söylesem tesiri yok!

Yahu öğretmenliği sözleşmeli, mülakatlı hale getirdiniz, aldığınız bedduanın haddi hesabı yok!

MEB’in tüm taşra teşkilatını bir paralel yapının çetelerine teslim ettiniz, millet bunların yaptıklarından gına gelmiş, seyrediyorsunuz.

Yönetici atamada MEB tarihinin en rezil günlerini yaşıyoruz, istisnalar hariç, onca liyakatsizi yönetici yaptınız, huzur bırakmadınız.

İl içi, il dışı tayinlerde kimsenin yüzü gülmüyor, alan değişikliğinde belirsizlik sürüyor,

TEOG’a alternatif bir sistemi hala bulamadınız.

Daha onlarca problem sebebiyle kimse sizden memnun değil, şimdi de anlamsız, ucube bir performans sistemi icat ettiniz. Hiç mi işiniz yoktu?

Dost acı söyler, MEB’i aklı selime davet ediyorum. Bu performans oyunundan, yol yakınken vazgeçin, artık tüm eğitim çalışanlarına HUZUR VERİN.

12 ilde uygulamadan sonra ne olacak? 1 milyon öğretmenin tepesinde Demoklesin kılıcı gibi durarak, motivasyonu mu artıracaksınız? Hadi oradan!”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.