reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN, “MEB SÖZÜNÜ TUTMADI. KINIYORUM”

6 Eylül 2017, Çarşamba, 9:09 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in öğretmenlere mazarete bağlı il içi ve il dışı ile alan değişikliği konularında yeniden hak tanıyıp daha sonrasında “mazarete bağlı il içi” diyerek 3 yıl şartı getirilmesine sert bir dille eleştirdi. Koncuk; ” Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyoruz.Hem söz ver, hem de sözünü tutma.Koskoca bir kuruma […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, MEB’in öğretmenlere mazarete bağlı il içi ve il dışı ile alan değişikliği konularında yeniden hak tanıyıp daha sonrasında “mazarete bağlı il içi” diyerek 3 yıl şartı getirilmesine sert bir dille eleştirdi. Koncuk; ” Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyoruz.Hem söz ver, hem de sözünü tutma.Koskoca bir kuruma bu tavır yakışıyor mu?Yazıklar olsun!” dedi.

Genel Başkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“MEB yayınladığı kılavuz ile adeta ilk açıklamasını yalanlamıştır.Aşağıdaki açıklamayı yapanlar ya Türkçe bilmiyor ya da insanları aldatıyor.

Açıklamada “mazerete bağlı il içi” diyerek , 3 yıl şartı getirmek ne kadar uyuşmaktadır.MEB sözünü tutmamış, insanları aldatmıştır.Kınıyorum.

Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyoruz.Hem söz ver, hem de sözünü tutma.Koskoca bir kuruma bu tavır yakışıyor mu?Yazıklar olsun!

MEB’i hatadan dönmeye, verdiği sözü tutmaya davet ediyorum.Düzeltmek için hala zaman vardır.İnatla bir kurumu güvensiz duruma düşürmeyin.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.